Zniżka Liga Europy UEFA

Skorzystaj z rabatu 5% na wynajem samochodów w Europie.

Enterprise Rent-A-Car wspiera nowych kibiców, którzy dopiero przygotowują się na pierwszy mecz, jak i stałych uczestników sportowych wydarzeń, aby ich podróż była jak najprostsza.

  • Zniżka jest dostępna dla wszystkich fanów piłki nożnej i Ligi Europy UEFA
  • Oferta jest akceptowana na lotniskach i w lokalizacjach w Europie biorących udział w promocji
  • Oferta ważna w przypadku wynajmu kończącego się 1 czerwca 2021 r. lub przed tą datą

Regulamin:

1. Po podaniu numeru referencyjnego klienta  UELFANS podczas dokonywania rezerwacji oferta upoważnia do 5% zniżki od podstawowej ceny wynajmu pojazdu. Dotyczy to tylko stawek dziennych typu „zapłać później” lub „zapłać teraz” wybranych podczas rezerwacji na czas wynajmu pojazdu (okres wynajmu).

2. Oferta jest dostępna w lokalizacjach biorących udział w ofercie w Europie i na Bliskim Wschodzie. Przed dokonaniem rezerwacji skontaktuj się z lokalnym oddziałem, aby sprawdzić, czy wypożyczalnia bierze udział w ofercie.

3. Oferta obowiązuje w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych 31 sierpnia 2019 r. lub później oraz okresów wynajmu kończących się przed 1 czerwca 2021 r. Oferta nie dotyczy okresów wynajmu dłuższych niż 27 dni.

4. Oferta dotyczy wszystkich klas pojazdów dostępnych w momencie dokonywania rezerwacji.

5. Wszyscy kierowcy wypożyczający pojazdy muszą mieć co najmniej 25 lat. Kierowcy w wieku 25–29 lat mogą wynająć pojazd klasy od A do F, minivan lub van. W przypadku innych klas pojazdów kierowcy muszą mieć co najmniej 30 lat, chyba że zezwala na to prawo lokalne. W zależności od kraju wynajmu mogą obowiązywać inne ograniczenia wiekowe i opłaty za młodego kierowcę.

6. O ile nie określono inaczej, niniejsza oferta nie obejmuje żadnych dodatkowych opłat, w tym opcjonalnego udziału własnego, opłat za przejazd w jedną stronę, opłat za paliwo, opłat za dodatkowego kierowcę i za młodego kierowcę oraz wynajmu dodatkowych przedmiotów, w tym m.in. fotelików dziecięcych, łańcuchów śniegowych, bagażników dachowych i przewodników nawigacyjnych.

7. Usługa odbioru pojazdu podlega ograniczeniom geograficznym. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z oddziałem wynajmu.

8. Dostępność tej oferty jest zależna od dostępności pojazdu. Nie łączy się ona z innymi promocjami, ofertami, obniżkami stawek ani z zakończonymi lub obecnymi rezerwacjami.

Niniejsza oferta oraz jej Warunki stanowią uzupełnienie i nie zastępują żadnych Warunków umowy wynajmu zawierającej istotne postanowienia dotyczące wynajmu pojazdu, które będą obowiązywać w pełni w przypadku wynajęcia.

10. Niniejsza oferta oraz niniejsze Warunki, a także wszelkie dotyczące ich lub związane z nimi spory i roszczenia podlegają prawu angielskiemu. Z tego powodu wszelkie postępowania sądowe dotyczące tej oferty i jej Warunków powinny być wszczynane w angielskich sądach. Jeśli mieszkasz w Unii Europejskiej, możesz wszcząć postępowanie sądowe w związku z tą ofertą i jej Warunkami w angielskim sądzie lub w sądzie państwa Unii Europejskiej, którego jesteś mieszkańcem.

11. Jako konsument korzystasz z wszelkich przepisów prawnych kraju, którego jesteś mieszkańcem. Żadne z poniższych Warunków, w tym powyższy paragraf, nie wpływają na Twoje prawa konsumenta dotyczące wykorzystania przepisów prawa lokalnego.

12. Zalecamy zapoznanie się z przepisami ruchu drogowego w kraju wynajmu samochodu. Więcej informacji dotyczących krajów Unii Europejskiej znajdziesz na stronie

https://ec.europa.eu/transport/road_safety/going_abroad/index_en.htm

13. Ta oferta jest promowana przez firmę Enterprise Rent-A-Car UK Limited, Enterprise House, Vicarage Road, Egham, Surrey TW20 9FB, która zarządza markami National i Alamo.