Wynajem samochodu w: M-nar. lotnisko Kraków Jan Paweł II (KRK) | Enterprise Rent-A-Car

Wypożyczalnia samochodów Kraków Balice

Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Kraków

Wynajem samochodu w Balicach na lotnisku jest bardzo wygodną opcją. Bezpośrednio po wyjściu z samolotu możesz odebrać auto i dotrzeć tam, gdzie zechcesz. We flocie Enterprise znajdziesz auta różnych klas w korzystnych cenach. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych. W zależności od swoich potrzeb wybierz wynajem krótko-, średnio- lub długoterminowy. Przedstawiamy ofertę naszej wypożyczalni samochodów na lotnisku w Krakowie.

Wynajem samochodów Kraków

Co zyskujesz wybierając wynajem samochodu na lotnisku w Krakowie?

  • duży wybór samochodów renomowanych marek
  • niskie ceny wynajmu samochodu
  • wygodne składanie zamówień przez platformę online 24/7
  • nowoczesne i bezpieczne auta
  • oferta luksusowa oraz wynajem samochodu z kierowcą
  • wygodną formę płatności
  • pomocną obsługę stacjonarną, telefoniczną i online
  • szeroką ofertę dopasowaną do klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • przejrzyste warunki umowy i minimum formalności
  • auta dostępne w wielu lokalizacjach w całej Polsce

Tani wynajem aut

To ile kosztuje wynajem samochodu na lotnisku w Krakowie, zależy od trzech rzeczy. Pierwsza z nich to długość czasu wynajmu, druga to marka auta, trzecia to program, w którym samochód będzie wypożyczony. W naszej wypożyczalni przez cały rok obowiązują atrakcyjne zniżki zarówno w najmie krótko-, średnio- i długoterminowym. Dla członków klubu Enterprise przygotowaliśmy ofertę darmowych przejazdów, a także spersonalizowaną ofertę dla biznesu. Ponadto to Ty wybierasz miejsce, w którym odbierzesz, a następnie zwracasz auto.

Lotnisko Kraków

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Pawła II znajduje się w Balicach położonych w odległości 11 km na zachód od centrum Krakowa. Do najpopularniejszych kierunków lotów z tego miejsca zaliczają się Londyn, Warszawa, Frankfurt, Oslo, Monachium, Paryż, Dublin, Mediolan, Berlin oraz Bruksela.

W okolicy lotniska biegnie autostrada A4 oraz droga ekspresowa S7 na obwodnicy Krakowa. Nieopodal znajduje się też droga wojewódzka nr 774. Dojazd do centrum miasta nie powinien trwać dłużej niż 30/40 minut. Wynajem samochodu z lotniska pomoże Ci w wygodnym dotarciu do wybranej przez siebie lokalizacji. Bez problemu spakujesz swój bagaż, nie będziesz też obawiać się o niespodziewane opóźnienia. Z wynajętym autem poruszanie się w mieście stanie czystą przyjemnością.

Wypożyczalnia aut lotnisko Kraków

Decydując się na wynajem samochodów na lotnisku w Krakowie, a dokładnie w Balicach, łatwo dotrzeć do centrum miasta. Kraków słynie z zabytków i atrakcji turystycznych, z którymi warto się zapoznać. Stare Miasto w Krakowie uznawane jest za najwyższej klasy zabytek w skali krajowej, wpisane zostało również na listę dziedzictwa krajowego UNESCO. Na Starym Mieście znajduje się Kościół Mariacki z wyjątkowym ołtarzem Wita Stwosza. Nieodzownym punktem wycieczek po Krakowie jest Zamek Królewski na Wawelu, a także Smocza Jama. Warto udać się także na Kazimierz, Barbakan i nie zapomnieć o Sukiennicach. Z kolei w samych Balicach znajdują się Pałac Radziwiłłów, a także pałac renesansowy z pierwszej połowy XVI wieku. Z wypożyczonym samochodem bez problemu dotrzesz do każdej wybranej lokalizacji.

Wynajem aut lotnisko Kraków

Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Krakowie gwarantuje Ci szybki odbiór auta i profesjonalną obsługę. Wypożyczając samochodów bezpośrednio z tej lokalizacji zyskujesz wygodę oraz niezależność. Nasze samochody są nowe, a także regularnie serwisowane, dla Twojego komfortu i bezpiecznej jazdy. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty wypożyczalni Enterprise!

Szczegóły lokalizacji dla M-nar. lotnisko Kraków Jan Paweł II (KRK)

Lokalizacja

Usługi

Wynajem samochodu M-nar. lotnisko Kraków Jan Paweł II (KRK)