Wynajem samochodu w: Międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE) | Enterprise Rent-A-Car

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów Jasionka

Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Rzeszów

Nasza wypożyczalnia samochodów w Jasionce zawsze gwarantuje korzystne warunki najmu samochodów. Flota Enterprise jest nowa i regularnie serwisowana dla Twojej bezpiecznej i spokojnej jazdy. Możesz wybrać wynajem krótko-, średnio- lub długoterminowy w zależności od tego, na jak długo potrzebujesz samochodu. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych i biznesowych. Poznaj nasze propozycje samochodów na wynajem.

Wynajem samochodów Rzeszów

Oto zalety wynajmu samochodu z lotniska w Rzeszowie:

 • nowoczesne, regularne serwisowane auta
 • niskie ceny wynajmu samochodu
 • łatwe składanie zamówień online 24/7
 • duży wybór samochodów znanych marek
 • wygodna forma płatności
 • jasne warunki umowy
 • obsługa stacjonarna, telefoniczna i online
 • szeroka oferta dopasowana do klientów indywidualnych oraz biznesowych
 • minimum formalności
 • auta dostępne w wielu lokalizacjach na terenie kraju
 • oferta luksusowa i wynajem samochodu z kierowcą

Tani wynajem aut

Wynajem samochodu na lotnisku w Rzeszowie może różnić się ceną – zależy to od 3 czynników, czyli czasu wynajmu samochodu, jego marki, a także programu w którym jest wynajęty. Korzystając z naszej oferty wynajmu możesz też skorzystać z oferty zniżek obowiązujących we wszystkich typach. Samochód odbierzesz w dowolnej lokalizacji, możesz też zwrócić go w dowolnym miejscu. Osoby należące do klubu Enterprise mogą też skorzystać z darmowych przejazdów i personalizowanej oferty dla biznesu.

Lotnisko Rzeszów

Port lotniczy Rzeszów-Jasionka położony jest w odległości 14 km od centrum Rzeszowa. W pobliżu lotniska przebiega droga krajowa nr 9, a także droga ekspresowa S19. Z portu można wyjechać też drogą wojewódzką nr 869. Łączy ona drogę krajową nr 9 z drogą ekspresową S19.

Z lotniska w Jasionce wylatują loty w kierunku Wielkiej Brytanii, Holandii, Grecji, Irlandii, Turcji, Izraela, Stanów Zjednoczonych, Bułgarii, ale i Warszawy. Wylatują stąd loty rejsowe oraz czarterowe. Ze względu na odległość dzielącą lotnisko od centrum Rzeszowa wynajem samochodu w Jasionce, bezpośrednio z lotniska to wygodne rozwiązanie. Dzięki temu wygodnie spakujesz swój bagaż i szybko dotrzesz do wybranej lokalizacji. Poruszanie się wynajętym samochodem jest też gwarancją pełnej swobody. Nie musisz obawiać się, że nie zdążysz na umówione spotkanie.

Wypożyczalnia aut lotnisko Rzeszów

Odwiedzając Rzeszów w celach biznesowych lub turystycznych warto zdecydować się na wynajem samochodu. Poszczególne punkty w mieście mogą być od siebie znacznie oddalone, a podróżowanie samochodem pozwoli Ci bez problemu dotrzeć w wybrane miejsce. Zatem będąc w Rzeszowie z pewnością warto odwiedzić kościół farny pw. św. Wojciecha i Stanisława. Ciekawą atrakcją jest również rzeszowski rynek, na którym znajduje się wejście do podziemi wraz z Podziemną Trasą Turystyczną. W Rzeszowie mieści się też muzeum Dobranocek, Zamek Lubomirskich czy Muzeum Okręgowe. Co więcej, w Rzeszowie znajdują się centrum koncernu Pratt&Whitney Rzeszów oraz siedziba Zelmer SA. Tutaj mieści się też cel wielu podróży biznesowych – Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny.

Wynajem aut lotnisko Rzeszów

Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Rzeszowie pozwala Ci na odbiór samochodu bezpośrednio po wyjściu z samolotu. Dzięki temu bez problemu spakujesz swój bagaż, a także szybko i wygodnie dotrzesz do wybranej lokalizacji. Nasza obsługa jest profesjonalna, dlatego nie musisz obawiać się żadnych komplikacji. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty wypożyczalni samochodów Enterprise

Szczegóły lokalizacji dla Międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE)

Lokalizacja

Usługi

Wynajem samochodu Międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka (RZE)