Wypożyczalnia samochodów Warszawa Modlin


Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Warszawa

Wynajem samochodów w Modlinie odbywa się na przejrzystych zasadach z korzystnymi warunkami najmu. W Enterprise możesz wybrać dowolny samochód z naszej nowoczesnej floty. Ponadto oferujemy różne formy wynajmu: krótko-, średnio- i długoterminowy. Kierujemy nasze usługi do klientów indywidualnych i biznesowych. Sprawdź naszą ofertę wynajmu samochodów.

Wynajem samochodów Warszawa

Co oferuje nasza wypożyczalnia samochodów w Modlinie?

 • atrakcyjne ceny wynajmu samochodu
 • nowoczesne, bezpieczne auta
 • szybkie składanie zamówień online 24/7
 • wygodną formę płatności
 • szeroki wybór wielu cenionych marek
 • przyjazną obsługę stacjonarną, telefoniczną i online
 • szeroką ofertę dopasowaną do klientów indywidualnych i biznesowych
 • przejrzyste warunki umowy
 • minimum formalności
 • auta dostępne w lokalizacjach na terenie całego kraju
 • ofertę luksusową oraz wynajem samochodu z kierowcą

Tani wynajem aut

Nasza wypożyczalnia w Modlinie ceny wynajmu określa na podstawie trzech czynników – czasu wynajmu samochodu, jego marki i programu, w którym jest wynajęty. Ponadto klienci Enterprise mogą korzystać z rozbudowanej oferty zniżek obowiązujących przez cały rok. Dotyczą one każdego typu najmu samochodu. Dla Twojej wygody, samochód możesz wynająć o dowolnej porze i w dowolnym miejscu, a także zwrócić go w wybranej lokalizacji. Osoby należące do klubu Enterprise mogą korzystać z darmowych przejazdów oraz spersonalizowanej oferty dla biznesu.

Lotnisko Warszawa

Międzynarodowy port lotniczy Warszawa/Modlin znajduje się w Dworze Mazowieckim. Położony jest w odległości 35 km od śródmieścia Warszawy w kierunku północny zachód. Z lotniska wylatują połączenia do 49 europejskich miast realizowane przez linię Ryanair.

Lotnisko Warszawa/Modlin położone jest w pobliżu sieci drogowej, a droga krajowa nr 62 łączy lotnisko z głównymi drogami, takimi jak droga krajowa nr 61 Warszawa-Augustów, a także droga ekspresowa S7, która łączy Kraków i Gdańsk (Strzelno – Włocławek – Wyszków – Sokołów Podlaski – Siemiatycze). Ze względu na odległość dzielącą lotnisko od miasta, warto zdecydować się na wynajem samochodu w Modlinie, bezpośrednio po wyjściu z samolotu.

Wypożyczalnia aut lotnisko Warszawa

Będąc w Modlinie, warto zapoznać się z atrakcjami w samym Dworze Mazowieckim. Znajduje się tam twierdza Modlin usytuowana u zbiegu Wisły i Narwi. Godne uwagi są także bramy: Północy, Poniatowskiego oraz Ostrołęcką. W Dworze Mazowieckim mieszczą się także Kościół Parafialny z XVIII wieku, Spichlerz z XIX wieku, a także nieczynne koszary, kasyno oficerskie z początku XX wieku czy działobitnię gen. Denha.

Wynajem samochodów w Modlinie pozwala też na szybkie dotarcie do Warszawy. W stolicy warto udać się na Stare Miasto i do Zamku Królewskiego. Nie można też zapomnieć o Pałacu Kultury i Nauki będącym symbolem miasta. Inne ważne miejsca w Warszawie to Łazienki, Cmentarz Powązkowski, Belweder, Zachęta czy Pałac Prezydencki. Warto odwiedzić też Złote Tarasy, jeśli planujesz udać się na zakupy. Z wynajętym samochodem bez problemu odwiedzisz wszystkie miejsca, nie obawiając się, że zabraknie Ci czasu.

Wynajem aut lotnisko Poznań

Nasza wypożyczalnia samochodów w Modlinie oferuje bezpieczne auta, które są regularnie serwisowane. Dzięki nim, szybko dotrzesz w wybrane miejsce. Odbiór samochodu bezpośrednio z lotniska to również wygodne rozwiązanie, które pozwoli Ci oszczędzisz czas. Skontaktuj się z nami dowiedz się, co oferuje wypożyczalnia samochodów Enterprise.