Specjalne Ogłoszenie

Enterprise Rent-A-Car już jest w: Polsce.

NASZE ZOBOWIĄZANIA WZGLĘDEM CIEBIE
Obsługa klienta na najwyższym poziomie
Od 1957 r. nasi klienci oczekują usług na najwyższym poziomie niezależnie od tego, w jakim zakątku świata potrzebują pomocy.
Samodzielni i wykwalifikowani pracownicy
Nasi pracownicy mają dużą swobodę działania i robią wszystko co konieczne do zapewnienia jak najlepszych relacji z klientami.
Doskonała jakość ogólna
Chcemy przede wszystkim oferować usługi najwyższej jakości i stale przekraczać oczekiwania klientów.

O firmie Enterprise

Jesteśmy nowi na Twoim rynku, ale nie w branży usług transportowych.

Chociaż dopiero wkraczamy na polski rynek, to na całym świecie działamy już od 1957 r. Dziś Enterprise jest największą wypożyczalnią samochodów na świecie, dysponującą ponad 1,2 miliona pojazdów. Pomimo wielkości, wciąż pozostajemy firmą rodzinną, której jedynym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie i wykraczanie dalece poza oczekiwania klientów. Sprawdź nas i przekonaj się, że klient jest dla nas zawsze najważniejszy.

„Zadbaj o klientów i pracowników, a zyski same przyjdą”.

Takim mottem kierował się w 1957 roku Jack Taylor, kiedy zakładał rodzinny interes, który pozostaje w rękach rodziny do dziś. To jedno zdanie podsumowuje receptę na długofalowy sukces naszej firmy. Ludzie są dla nas najważniejsi — nasi klienci oraz pracownicy, którzy dzień po dniu dbają o najwyższy standard naszych usług.

Samodzielni i wykwalifikowani pracownicy

Zapewniamy pracownikom szkolenia i narzędzia niezbędne do wykonywania pracy, ale także dajemy im swobodę działania i podejmowania decyzji.  Jeśli potrzebujesz pomocy, każdy z naszych pracowników może natychmiast rozwiązać Twój problem.

Nasza historia

Zaczęliśmy skromnie w 1957 r. od siedmiu aut w małej firmie dealerskiej w środkowo-zachodniej części Stanów Zjednoczonych; dziś jesteśmy największą wypożyczalnią samochodów na świecie z flotą liczącą ponad 1,2 miliona samochodów.

Jednakże naszym celem nie było zdobycie pozycji lidera w branży; po prostu chcieliśmy jak najlepiej służyć klientom i oferować usługi na najwyższym poziomie. Zapewniliśmy naszym pracownikom odpowiednie szkolenia i motywację, by zawsze oferowali klientom więcej, niż ci od nich oczekują. Wytrwałość w dążeniu do tego prostego celu pozwoliła nam rozwinąć firmę do obecnej postaci. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni, że każdego roku obsługujemy dziesiątki milionów klientów w 67 krajach. Na sąsiedniej ulicy, na lotniskach, na całym świecie — jesteśmy zawsze gotowi, by służyć Ci pomocą.