OFERTY

Enterprise Plus®

Zbieraj punkty na darmowy wynajem — Dołącz do programu Enterprise Plus® już dziś

Otrzymuj zasłużone nagrody i podziękowania w programie Enterprise Plus®. Dołącz już dziś i zacznij zbierać punkty, które nigdy nie tracą ważności¹. Wymieniaj zebrane punkty na bezpłatny wynajem, bez okresów wyłączenia oferty², w tysiącach lokalizacji na całym świecie uczestniczących w programie Enterprise®.

 • Zbieraj punkty, które nigdy nie tracą ważności¹
 • Wymieniaj punkty na wynajem wybranych samochodów, w wybrane dni, w wybranych lokalizacjach w programie Enterprise w całej Europie, meryce Północnej i Australia bez okresów wyłączenia oferty²
 • Zdobywaj uznanie oraz punkty i elitarny status na całym świecie³
 • Zdobądź elitarny status, korzystając z wynajmu
 • Korzystaj z rejestracji wyłącznie dla członków programu w wybranych lokalizacjach
 • Dostęp do dedykowanego numeru telefonicznego do usług w przyspieszonym trybie

Gdy dołączysz do programu i aktywujesz swoje członkostwo, za każdym razem, gdy wynajmiesz samochód, będziesz otrzymywać punkty, które zapewnią Ci bezpłatny wynajem i elitarny status. Zdobywasz punkty w każdym miejscu z programu Enterprise w Ameryce Północnej i Europie. Dlatego pamiętaj, żeby wynajmować samochody w programie Enterprise za każdym razem, gdy jesteś w podróży, aby uzyskać możliwość bezpłatnego wynajmu.

Jako członek programu, im więcej wynajmujesz, tym więcej zyskujesz.

DOŁĄCZ JUŻ DZIŚ
Postanowienia

¹ Co najmniej jeden wynajem w ramach programu Enterprise Plus w ciągu trzech lat. ² W zależności od dostępności. ³ Punkty naliczane są za dolary w wybranych lokalizacjach. Punkty nie są naliczane za paliwo, podatki, dopłaty i wynajem niekwalifikujący się do programu. Zapoznaj się z postanowieniami programu Enterprise Plus.

Sesja wygasła

Z powodu braku aktywności Twoja sesja wygaśnie za sek. Naciśnij spację lub wybierz „Kontynuuj sesję”, by kontynuować sesję.

Currency Selection

{{#if storedCurrency}} {{/if}}

{{#if isMobile}}
{{#each currenciesArray}}
  {{#each value}}
 • {{/each}}
{{/each}}
{{else}}
{{#each currenciesArray}} {{/each}}
{{#each currenciesArray}}
  {{#each items}}
 • {{/each}}
{{/each}}
{{/if}}