Oferty sezonowe


Znajdź najlepsze możliwe ceny z Enterprise z każdego miejsca na świecie.

Oferta Noworoczna

10% zniżki na wynajem samochodu + bezpłatny dodatkowy kierowca

 

Czy jesteś gotowy, aby wyruszyć w trasę i stworzyć niezapomniane wspomnienia w nadchodzącym roku? Mamy dla Ciebie idealną ofertę!

W Enterprise wierzymy, że Twoje podróże będą wyjątkowe. Czy jest lepszy sposób na rozpoczęcie nowego roku niż fantastyczna zniżka i swoboda dzielenia się wrażeniami z jazdy?

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na romantyczną przerwę, spędzasz bardzo potrzebny czas z rodziną, czy odwiedzasz krewnych lub przyjaciół na weekend, mamy pojazd, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Nasza szeroka gama pojazdów, w tym samochody kompaktowe, SUV-y i modele luksusowe, oznacza, że ​​z pewnością znajdziesz samochód odpowiadający Twoim potrzebom.

Zarezerwuj już dziś i skorzystaj z tej niesamowitej oferty noworocznej od 15 grudnia do 21 marca w 36 krajach.

List of Participating Countries

Albania

Armenia

Austria

Bośnia

Bułgaria

Chorwacja

Cypr

Czechy

Dania

Egipt

Estonia

Wyspy Owcze

Finlandia

Gruzja

Grecja

Węgry

Islandia    

Kosowo

Litwa

Luksemburg

Malta

Czarnogóra

Maroko

Holandia

Nowa Zelandia

Macedonia Północna

Norwegia

Polska

Rumunia

Serbia    

Słowacja

Słowenia

Republika Południowej Afryki

Szwecja

Szwajcaria

Turcja

ZEA

 

 

 

 

Oferta noworoczna

Regulamin

1. Ta oferta uprawnia Cię do 10% zniżki od podstawowej stawki wynajmu pojazdu tylko [na podstawie najlepszych dziennych stawek wynajmu na stronach internetowych dokonanych w momencie rezerwacji] na czas trwania rezerwacji wynajmu pojazdu (Okres wynajmu).

 

2. Promocja uprawnia również członków do dodania jednego (1) dodatkowego kierowcy do wynajmu pojazdu bez dodatkowych opłat (bez zwykłej dodatkowej opłaty za kierowcę). Każdy dodatkowy kierowca musi spełniać wymagania kwalifikacyjne.

 

3. Ta oferta jest dostępna w uczestniczących lokalizacjach Enterprise Rent-A-Car w Turcji, Armenii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Islandii, Wyspach Owczych, Grecji, Bośni, Kosowie, RPA, Austrii, Egipcie, Macedonii Północnej, Gruzji, Albanii, Holandii, Szwajcarii, Polsce, Litwie, Estonii, Cyprze, Bułgarii, Czarnogórze, Malcie, Chorwacji, Serbii, Słowenii, Słowacji, Rumunii, Maroku, Luksemburgu, Węgrzech, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Czechach, Nowej Zelandii

 

4. Niniejsza Oferta jest ważna w przypadku wynajmu samochodu w okresie od 8 stycznia do 31 marca ("Okres obowiązywania oferty"), jeśli dokonasz rezerwacji za pośrednictwem https://www.enterpriserentacar.pl/en/car-hire/deals/seasonal-offers.html w przypadku rezerwacji dokonanych między 15 grudnia a 21 marca.

 

5. Oferta dotyczy wszystkich klas pojazdów dostępnych w momencie rezerwacji.

 

6. Niniejsza Oferta jest ważna dla rezerwacji dokonanych w Okresie Obowiązywania Oferty, jak określono powyżej i nie dotyczy Okresów Najmu przekraczających 28 dni.

 

7. Wszyscy kierowcy muszą spełniać minimalne wymagania wiekowe obowiązujące w kraju odbioru z wypożyczalni, zasady dotyczące wieku różnią się w zależności od kraju odbioru i będą dostępne do przeczytania w momencie rezerwacji online.

 

8. O ile nie określono inaczej, ta oferta nie ma zastosowania do żadnych dodatkowych opłat, w tym opcjonalnego zwolnienia z udziału własnego, opłat za wynajem w jedną stronę, opłat za paliwo, opłat za drugiego lub trzeciego dodatkowego kierowcę i młodego kierowcę, wynajmu dodatkowych przedmiotów, w tym między innymi fotelików dziecięcych, łańcuchów śniegowych, bagażników dachowych i przewodników nawigacyjnych.

 

9. Usługa odbioru i dowozu podlega ograniczeniom geograficznym. Skontaktuj się z oddziałem wypożyczalni, aby uzyskać więcej informacji.

 

10. Masz prawo anulować rezerwację w dowolnym momencie do rozpoczęcia okresu wynajmu bez kar.

 

11. Oferta jest uzależniona od dostępności pojazdu i nie może być łączona z żadną inną ofertą promocyjną, zniżką, wcześniejszymi lub istniejącymi rezerwacjami.

 

12. Niniejsza oferta i niniejsze warunki mają charakter dodatkowy i nie zastępują żadnych warunków umowy dotyczącej wynajmu, która zawiera ważne postanowienia dotyczące wynajmu dowolnego pojazdu i które nadal będą miały pełne zastosowanie do wynajmu.

 

13. Niniejsza oferta i niniejszy regulamin, a także wszelkie spory lub roszczenia wynikające z nich lub z nimi związane, podlegają prawu brytyjskiemu. Jeśli użytkownik jest mieszkańcem Unii Europejskiej, może wszcząć postępowanie sądowe w związku z niniejszą ofertą i niniejszymi warunkami w sądach brytyjskich lub sądach państwa członkowskiego Unii Europejskiej, w którym mieszka.

 

14. Jako konsument skorzystasz z wszelkich bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa kraju, w którym mieszkasz.  Żadne z postanowień niniejszych warunków, w tym powyższego akapitu, nie wpływa na prawa konsumenta do powoływania się na takie bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa lokalnego.

 

15. Zdecydowanie zaleca się zapoznanie się z lokalnymi przepisami ruchu drogowego w kraju docelowym wynajmu. Więcej informacji na temat krajów Unii Europejskiej można znaleźć na stronie http://ec.europa.eu/transport/road_safety/going_abroad/index_en.htm.

 

16. Ta promocja jest oferowana przez Enterprise Rent-A-Car UK Limited, Enterprise House, Vicarage Road, Egham, Surrey, TW20 9FB