Oferty sezonowe


Znajdź najlepsze możliwe ceny z Enterprise z każdego miejsca na świecie.

Oferta jesienna - 15% zniżki na wynajem samochodu!

Gotowy na kolejną przygodę?

 

Skorzystaj z naszej  15% zniżki na wynajem samochodów w różnych krajach na całym świecie.

 

Odkryj oszałamiające wybrzeże Amalfi, idylliczne miasteczka Austrii czy dramatyczne Alpy Szwajcarskie. Nasza szeroka gama pojazdów, od kompaktów po luksusowe modele, zapewni idealny samochód na Twoje potrzeby.

 

Zarezerwuj z wyprzedzeniem i skorzystaj z oferty od 17 czerwca do 30 listopada w 66 krajach.

 

Twoja następna przygoda czeka – zarezerwuj teraz i rozpocznij podróż życia!

List of Participating Countries

Albania

Argentyna

Armenia

Australia

Austria

Belgia

Bośnia i Hercegowina

Bułgaria

Kajmany

Cebu

Chile

Kostaryka

Chorwacja

Curacao

Cypr

Czechy

Dania

Dominikana

Ekwador

Egipt

Estonia

Wyspy Owcze

Finlandia

Gruzja

Grecja

Gwatemala

Węgry

Islandia

Włochy

Jamajka

Jordania

Kosowo

Łotwa

Litwa

Luksemburg

Malta

Meksyk

Czarnogóra

Maroko

Holandia

Nowa Zelandia

Nikaragua

Macedonia Północna

Norwegia

Oman

Palau

Panama

Peru

Polska

Zasady i warunki

Oferta promocyjna - "Jesienne Przygody 15% Oferty"

 

1. Oferta uprawnia Cię do 15% zniżki od podstawowej stawki wynajmu pojazdu tylko [Na podstawie najlepszych dziennych stawek wynajmu na stronach internetowych dokonanych w momencie rezerwacji] na czas rezerwacji wynajmu pojazdu (Okres wynajmu).

 

 

2. Oferta jest dostępna w uczestniczących w programie lokalizacjach Enterprise Rent-A-Car w Albanii, Argentynie, Armenii, Australii, Austrii, Belgii, Bośni i Hercegowinie, Bułgarii, Kajmanach, Cebu, Chile, Kostaryce, Chorwacji, Curacao, Cyprze, Czechach, Danii, Dominikanie, Ekwadorze, Egipcie, Estonii, Wyspach Owczych, Finlandii, Gruzji, Grecji, Gwatemali, Węgrzech, Islandii, Włoszech, Jamajce, Jordanii, Kosowie, Łotwie, Litwie, Luksemburgu, Malcie, Meksyku, Czarnogórze, Maroku, Holandii, Nowa Zelandia, Nikaragua, Macedonia Północna, Norwegia, Oman, Palau, Panama, Peru, Polska, Portugalia, Katar, Rumunia, Saipan, Arabia Saudyjska, Serbia, Słowacja, Słowenia, Republika Południowej Afryki, Korea Południowa, St Maarten, Szwecja, Szwajcaria, Tajlandia, Turcja, Urugwaj, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

 

3. Oferta dotyczy wszystkich rezerwacji dokonanych w okresie od 17 czerwca do 30 listopada oraz okresów wynajmu od 19 sierpnia do 30 listopada i nie dotyczy okresów wynajmu przekraczających 28 dni.

 

4. Oferta dotyczy wszystkich klas pojazdów dostępnych w momencie rezerwacji.

 

5. Wszyscy kierowcy muszą spełniać minimalne wymagania wiekowe obowiązujące w kraju odbioru z wypożyczalni, zasady dotyczące wieku różnią się w zależności od kraju odbioru i będą dostępne do przeczytania w momencie rezerwacji online

 

6. O ile nie określono inaczej, ta oferta nie ma zastosowania do żadnych dodatkowych opłat, w tym opcjonalnego zwolnienia z udziału własnego, opłat za wynajem w jedną stronę, opłat paliwowych, dodatkowych opłat za kierowcę i młodego kierowcę, wynajmu dodatkowych przedmiotów, w tym między innymi fotelików dziecięcych, łańcuchów śniegowych, bagażników dachowych i przewodników nawigacyjnych.

 

7. Usługa odbioru i dowozu podlega ograniczeniom geograficznym. Skontaktuj się z oddziałem wypożyczalni, aby uzyskać więcej informacji.

 

8. Masz prawo anulować rezerwację w dowolnym momencie do rozpoczęcia okresu wynajmu bez kar. Jeśli rezerwacja nie jest już potrzebna, prosimy o anulowanie rezerwacji przed okresem wynajmu.

 

9. Oferta jest uzależniona od dostępności pojazdu i nie może być łączona z żadną inną ofertą promocyjną, zniżką, wcześniejszymi lub istniejącymi rezerwacjami.

 

10. Niniejsza oferta i niniejsze warunki mają charakter dodatkowy i nie zastępują żadnych warunków umowy dotyczącej wynajmu, która zawiera ważne postanowienia dotyczące wynajmu dowolnego pojazdu i które nadal będą miały pełne zastosowanie do wynajmu.

 

11. Niniejsza oferta i niniejszy regulamin, a także wszelkie spory lub roszczenia wynikające z nich lub z nimi związane, podlegają prawu polskiemu. Jeśli użytkownik jest mieszkańcem Unii Europejskiej, może wszcząć postępowanie sądowe w związku z niniejszą ofertą i niniejszymi warunkami w sądach polskich lub lub w sądach państwa członkowskiego Unii Europejskiej, w którym mieszka.

 

12. Jako konsument skorzystasz z wszelkich bezwzględnie obowiązujących przepisów prawa kraju, w którym mieszkasz.  Żadne z postanowień niniejszych warunków, w tym powyższego akapitu, nie wpływa na prawa konsumenta do powoływania się na takie bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa lokalnego.

 

13. Zdecydowanie zaleca się zapoznanie się z lokalnymi przepisami ruchu drogowego w kraju docelowym wynajmu. Więcej informacji na temat krajów Unii Europejskiej można znaleźć na stronie http://ec.europa.eu/transport/road_safety/going_abroad/index_en.htm

 

14. Niniejsza promocja jest oferowana przez Enterprise Rent-A-Car/Car Hire Poland Sp. z o. o., ul. Połczyńska 10, 01-378 Warszawa.