Oferty sezonowe


Znajdź najlepsze możliwe ceny z Enterprise z każdego miejsca na świecie.

10% zniżki w ramach oferty Last Minute

Szukasz wycieczki na ostatnią chwilę, dzięki której odkryjesz piękno Europy lub egzotycznego Bliskiego Wschodu? Nie musisz szukać dalej! Dzięki naszej ofercie możesz wyruszyć w drogę i poznać wszystko, co oferuje Enterprise. Dzięki szerokiej gamie pojazdów do wyboru, w tym samochodom kompaktowym, SUV-om i pojazdom luksusowym, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

 

Oferujemy 10% zniżki na wynajem samochodu w okresie od 17 kwietnia do 31 maja w 25 krajach, co pozwoli Ci zaoszczędzić w te wakacje! Po co czekać?

 

Dokonaj rezerwacji już teraz i skorzystaj z tej niesamowitej oferty, zanim wygaśnie. Dzięki prostemu procesowi rejestracji i doskonałej obsłudze klienta możesz zapomnieć o formalnościach i skupić się na podróży. 

List of Participating Countries

Europe

Albania

Austria

Bosnia and Herzegovina

Bulgaria

Croatia

Cyprus

Denmark

Greece

Iceland

Italy

Kosovo

Montenegro

North Macedonia

Poland

Portugal

Romania

Slovenia

Sweden

Switzerland

Turkey

The Middle East

UAE

Israel

Saudi

Oman

Qatar

 

Warunki

 

 1. Niniejsza oferta uprawnia do 10-procentowej zniżki wyłącznie na podstawową stawkę wynajmu pojazdu [promocja zależy od najlepszych dziennych stawek za wynajem dostępnych w witrynach podczas dokonywania rezerwacji] na okres rezerwacji wynajmu samochodu (Okres wynajmu).
 2. Niniejsza oferta jest dostępna w lokalizacjach Enterprise Rent-A-Car uczestniczących w promocji w tych krajach: Albania, Arabia Saudyjska, Austria, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Dania, Grecja, Islandia, Izrael, Katar, Kosowo, Macedonia Północna, Oman, Polska, Portugalia, Rumunia, Szwajcaria, Szwecja, Słowenia, Turcja, Włochy i Zjednoczone Emiraty Arabskie.
 3. Niniejsza oferta obowiązuje w przypadku wszystkich rezerwacji dokonanych od 17 kwietnia do 31 maja oraz okresów wynajmu przypadających pomiędzy 17 kwietnia a 31 maja. Oferta nie dotyczy okresów wynajmu dłuższych niż 28 dni. 
 4. Oferta dotyczy wszystkich klas pojazdów dostępnych w momencie dokonywania rezerwacji.
 5. Wszyscy kierowcy muszą spełniać minimalne wymagania dotyczące wieku obowiązujące w danym kraju odbioru wynajmowanego pojazdu. Te wymagania mogą się różnić w zależności od kraju odbioru pojazdu i będzie można się z nimi zapoznać podczas dokonywania rezerwacji online.
 6. O ile nie określono inaczej, niniejsza oferta nie obejmuje żadnych dodatkowych opłat, w tym opcjonalnego udziału własnego, opłat za przejazd w jedną stronę, opłat za paliwo, opłat za dodatkowego kierowcę i za młodego kierowcę oraz wynajmu dodatkowych przedmiotów, w tym fotelików dziecięcych, łańcuchów śniegowych, bagażników dachowych czy przewodników nawigacyjnych. 
 7. Usługa odbioru i zwrotu pojazdu podlega ograniczeniom geograficznym. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z oddziałem wynajmu. 
 8. Istnieje możliwość anulowania rezerwacji w dowolnym momencie do daty rozpoczęcia okresu wynajmu bez ponoszenia żadnej kary. Jeśli rezerwacja nie jest już potrzebna, prosimy o jej anulowanie przed datą rozpoczęcia okresu wynajmu.
 9. Dostępność tej oferty jest zależna od dostępności pojazdu. Nie łączy się ona z innymi promocjami, obniżkami stawek ani z zakończonymi lub obecnymi rezerwacjami. 
 10. Niniejsza oferta oraz jej warunki stanowią uzupełnienie umowy wynajmu i nie zastępują żadnych jej warunków, które zawierają istotne postanowienia dotyczące wynajmu dowolnego pojazdu, i będzie ona obowiązywać w pełni w przypadku wynajęcia. 
 11. Niniejsza oferta i niniejsze warunki, a także wszelkie spory i roszczenia wynikające z nich lub z nimi związane, podlegają prawu Wielkiej Brytanii. Jeśli Najemca jest mieszkańcem Unii Europejskiej, może wszcząć postępowanie sądowe w związku z niniejszą ofertą i niniejszymi warunkami przed sądami brytyjskimi lub sądami państwa członkowskiego Unii Europejskiej, którego jest mieszkańcem.
 12. Jako konsument Najemca może korzystać z wszelkich obowiązujących przepisów prawnych kraju, którego jest mieszkańcem.  Żadne z niniejszych warunków, w tym powyższy ustęp, nie wpływają na jego prawo jako konsumenta do powoływania się na takie obowiązkowe przepisy prawa lokalnego.
 13. Zalecamy zapoznanie się z przepisami ruchu drogowego w kraju wynajmu samochodu. Więcej informacji dotyczących krajów Unii Europejskiej można znaleźć na stronie http://ec.europa.eu/transport/road_safety/going_abroad/index_en.htm
 14. Promocja jest oferowana przez Enterprise Rent-A-Car UK Limited, Enterprise House, Vicarage Road, Egham, Surrey, TW20 9FB.