Oferty sezonowe


Znajdź najlepsze możliwe ceny z Enterprise z każdego miejsca na świecie.

10% zniżki na zimowe podróże

Odkryj Zimowe Podróże: Zarezerwuj Swoją Wyprawę z Enterprise i Oszczędź 10%!

Dzięki naszej ofercie możesz wyruszyć w podróż i poznać wszystko, co Enterprise ma do zaoferowania. W naszej bogatej gamie pojazdów, w tym kompaktowych samochodów, SUV-ów i modeli luksusowych, na pewno znajdziesz odpowiedni samochód dostosowany do Twoich potrzeb. Oferujemy Ci 10% zniżki na wynajem samochodu od 1 listopada do 14 grudnia w 42 krajach, dzięki czemu możesz jeszcze więcej zaoszczędzić na wakacjach! Na co czekać?

 

Zarezerwuj teraz i skorzystaj z tej niesamowitej oferty, zanim będzie za późno. Dzięki naszemu prostemu procesowi rezerwacji i doskonałej obsłudze klienta, możesz się zrelaksować i cieszyć podróżą, wiedząc, że jesteś w dobrych rękach.

List of Participating Countries

Austria

Węgry

Luksemburg

Holandia

Polska

Szwajcaria

Egipt

Jordania

Oman

Katar

Arabia Saudyjska

Zjednoczone Emiraty Arabskie

Dania

Wyspy Owcze

Finlandia

Islandia

Norwegia

Szwecja

Estonia

Łotwa

Litwa

Republika Południowej Afryki

Albania

Armenia

Bułgaria

Korsyka Północna

Korsyka Południowa

Chorwacja

Cypr

Gruzja

Grecja

Izrael

Włochy

Kosowo

Malta

Czarnogóra

Maroko

Macedonia Północna

Rumunia

Serbia

Słowenia

Turcja

Ogólne Warunki Promocji 

 

1. Ta oferta uprawnia do 10% zniżki od podstawowej stawki wynajmu pojazdu [na podstawie najlepszych dziennych stawek wynajmu na stronach internetowych w momencie rezerwacji] na czas trwania rezerwacji wynajmu pojazdu (Okres wynajmu).

2. Oferta jest dostępna w uczestniczących lokalizacjach Enterprise Rent-A-Car w Austrii, na Węgrzech, w Luksemburgu, Holandii, Polsce, Szwajcarii, Egipcie, Jordanii, Omanie, Katarze, Arabii Saudyjskiej, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Danii, na Wyspach Owczych, w Finlandii, Islandii, Norwegii, Szwecji, Estonii, na Łotwie, Litwie, w Republice Południowej Afryki, Albanii, Armenii, Bułgarii, Korsyce Północnej, Korsyce Południowej, Chorwacji, na Cyprze, w Gruzji, Grecji, Izraelu, we Włoszech, Kosowie, na Malcie, w Czarnogórze, Maroku, Macedonii Północnej, Rumunii, Serbii, Słowenii i Turcji.

3. Oferta dotyczy wszystkich rezerwacji dokonanych od 16 września do 14 grudnia oraz okresów wynajmu od 1 listopada do 14 grudnia i nie ma zastosowania do okresów wynajmu przekraczających 28 dni.

4. Oferta dotyczy wszystkich klas pojazdów dostępnych w momencie dokonywania rezerwacji.

5. Wszyscy kierowcy muszą spełniać minimalne wymagania wiekowe dla kraju odbioru pojazdu. Zasady dotyczące wieku różnią się w zależności od kraju odbioru i będą dostępne w momencie dokonywania rezerwacji online.

6. O ile nie określono inaczej, niniejsza oferta nie ma zastosowania do żadnych dodatkowych opłat, w tym opcjonalnego zrzeczenia się nadwyżki, opłat za wynajem w jedną stronę, opłat za paliwo, opłat za dodatkowego kierowcę i młodego kierowcę, wynajmu dodatkowych przedmiotów, w tym między innymi fotelików dziecięcych, łańcuchów śniegowych, bagażników dachowych i przewodników nawigacyjnych. 

7. Usługa odbioru i zwrotu podlega ograniczeniom geograficznym. Więcej informacji można uzyskać w oddziale wypożyczalni.

8. Użytkownik ma prawo anulować rezerwację w dowolnym momencie przed rozpoczęciem okresu wynajmu bez ponoszenia kar. Jeśli rezerwacja nie jest już potrzebna, prosimy o jej anulowanie przed rozpoczęciem okresu wynajmu.

9. Niniejsza oferta jest uzależniona od dostępności pojazdu i nie może być stosowana w połączeniu z żadną inną ofertą promocyjną, obniżoną stawką, wcześniejszymi lub istniejącymi rezerwacjami. 

10. Niniejsza oferta i niniejsze warunki mają charakter dodatkowy i nie zastępują żadnych warunków umowy dotyczącej wynajmu, która zawiera ważne postanowienia dotyczące wynajmu dowolnego pojazdu i która będzie nadal w pełni obowiązywać w odniesieniu do wynajmu. 

11. Niniejsza oferta i niniejsze warunki oraz wszelkie spory lub roszczenia z nich wynikające lub z nimi związane podlegają prawu Wielkiej Brytanii. Jeśli użytkownik jest rezydentem Unii Europejskiej, może wszcząć postępowanie sądowe w odniesieniu do niniejszej oferty i niniejszych warunków w sądach brytyjskich lub sądach państwa członkowskiego Unii Europejskiej, w którym jest rezydentem.

12. Jako konsument, użytkownik będzie korzystał z wszelkich obowiązkowych przepisów prawa kraju, w którym zamieszkuje.  Żadne z postanowień niniejszych warunków, w tym powyższy ustęp, nie wpływa na prawa użytkownika jako konsumenta do powoływania się na takie bezwzględnie obowiązujące przepisy prawa lokalnego.

13. Zdecydowanie zalecamy zapoznanie się z lokalnymi przepisami ruchu drogowego w kraju docelowym wynajmu. Więcej informacji dotyczących krajów Unii Europejskiej można znaleźć na stronie http://ec.europa.eu/transport/road_safety/going_abroad/index_en.htm. 

14. Niniejsza promocja jest oferowana przez Enterprise Rent-A-Car UK Limited, Enterprise House, Vicarage Road, Egham, Surrey, TW20 9FB.