Zbieraj punkty na darmowy wynajem — Dołącz do programu Enterprise Plus® już dziś

Otrzymuj zasłużone nagrody i podziękowania w programie Enterprise Plus®. Dołącz już dziś i zacznij zbierać punkty, które nigdy nie tracą ważności¹. Wymieniaj zebrane punkty na bezpłatny wynajem, bez okresów wyłączenia oferty², w tysiącach lokalizacji na całym świecie uczestniczących w programie Enterprise®.

  • Zbieraj punkty, które nigdy nie tracą ważności¹
  • Wymieniaj punkty na wynajem wybranych samochodów, w wybrane dni, w wybranych lokalizacjach w programie Enterprise w całej Europie, meryce Północnej i Australia bez okresów wyłączenia oferty²
  • Zdobywaj uznanie oraz punkty i elitarny status na całym świecie³
  • Zdobądź elitarny status, korzystając z wynajmu
  • Korzystaj z rejestracji wyłącznie dla członków programu w wybranych lokalizacjach
  • Dostęp do dedykowanego numeru telefonicznego do usług w przyspieszonym trybie

Gdy dołączysz do programu i aktywujesz swoje członkostwo, za każdym razem, gdy wynajmiesz samochód, będziesz otrzymywać punkty, które zapewnią Ci bezpłatny wynajem i elitarny status. Zdobywasz punkty w każdym miejscu z programu Enterprise w Ameryce Północnej i Europie. Dlatego pamiętaj, żeby wynajmować samochody w programie Enterprise za każdym razem, gdy jesteś w podróży, aby uzyskać możliwość bezpłatnego wynajmu.

Jako członek programu, im więcej wynajmujesz, tym więcej zyskujesz.

Aby uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami telefonicznie +800 702 893.

Postanowienia 

¹ Co najmniej jeden wynajem w ramach programu Enterprise Plus w ciągu trzech lat.
² W zależności od dostępności.
³ Punkty naliczane są za dolary w wybranych lokalizacjach. Punkty nie są naliczane za paliwo, podatki, dopłaty i wynajem niekwalifikujący się do programu. Zapoznaj się z postanowieniami programu Enterprise Plus.