Wynajem samochodu w: Port lotniczy Gdańsk Lech Wałęsa (GDN) | Enterprise Rent-A-Car

Wypożyczalnia samochodów Gdańsk Rębiechowo

Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Gdańsk

Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Gdańsku zapewnia wygodny wynajem na korzystnych zasadach. Oferujemy flotę nowoczesnych i bezpiecznych aut w różnych klasach. Co więcej, to Ty wybierasz długość wynajmu – możesz postawić na opcję krótko-, średnio- lub długoterminową. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, dlatego z pewnością uda nam się dopasować do Twoich oczekiwań. Zapoznaj się z ofertą naszej wypożyczalni samochodów w Rębiechowie.

Wynajem samochodów Gdańsk

Co zyskujesz, decydując się na wynajem samochodów z lotniska w Gdańsku?

  • korzystne ceny wynajmu samochodu
  • wiele renomowanych marek samochodów
  • wygodną formę płatności
  • pomocną obsługę stacjonarną, telefoniczną i online
  • szeroką ofertę dopasowaną do klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • atrakcyjną ofertę luksusową, a także wynajem samochodu z kierowcą
  • auta dostępne w wielu lokalizacjach na terenie kraju
  • nowoczesne i bezpieczne auta
  • bezproblemowe składanie zamówień online 24/7

Tani wynajem Gdańsk

Koszt wynajmu samochodu w Rębiechowie w wypożyczalni Enterprise zależny jest od trzech czynników – czasu wynajmu, marki samochodu, a także programu, w ramach którego jest on wynajęty. Nasi klienci mogą też korzystać z obowiązujących w ciągu całego roku zniżek dotyczących najmu krótko-, średnio- i długoterminowego. To od Ciebie zależy, w którym miejscu odbierzesz auto, a także gdzie je zwrócisz, ponieważ dostosujemy się do Twoich potrzeb. Członkowie klubu Enterprise mogą korzystać z darmowych przejazdów oraz personalizowanej oferty dla biznesu.

Lotnisko Gdańsk

Port lotniczy Gdańsk im. Lecha Wałęsy, znany też jako Gdańsk-Rębiechowo położony jest w odległości 10 km od centrum Gdańska oraz Sopotu. Z kolei od centrum Gdyni dzielą go 23 km. Aby dojechać do centrum Gdańska, należy poruszać się Al. Zwycięstwa oraz ulicą Słowackiego. Z kolei dojazd do Gdyni i Sopotu prowadzi przez drogę 472 i obwodnicę Trójmiasta. Decydując się wynajem z wypożyczalni samochodów z Rębiechowa łatwo dotrzesz w wybrane miejsce. Zyskasz komfort samodzielnego i niezależne podróżowania. Ponadto wygodnie spakujesz swój bagaż.

Lotnisko obsługuje 70 połączeń rejsowych z portami w kraju oraz w Europie, a także coraz większą liczbę połączeń czarterowych. Najpopularniejsze kierunki lotów to następujące miasta: Monachium, Londyn, Warszawa, Sztokholm, Oslo.

Wypożyczalnia aut lotnisko Gdańsk

Gdańsk to miasto często odwiedzane w celach biznesowych, ponieważ znajdują się tu siedziby firm takich jak LPP, Jysk, Glencore czy Energa. Ponadto jest on miastem atrakcyjnym pod względem turystycznym. Do charakterystycznych punktów w Gdańsku zalicza się Fontannę Neptuna, która znajduje się przed Dworem Artusa na Długim Targu. Warto odwiedzić też dom Uphagenów i oczywiście Ratusz Głównego Miasta. Z pewnością ciekawy jest też Wielki Młyn. Jeśli cenisz wydarzenia związane z kulturą, odwiedź Filharmonię Bałtycką i Muzeum Bursztynu. Częstym miejscem wycieczek turystycznych jest także Katownia.

Inne znane miejsce w Gdańsku to Złota Brama znana też jako Brama Długouliczna, wybudowana w stylu manieryzmu niderlandzkiego, czy średnioweczny Żuraw. Możesz też wybrać się na spacer po zachwycającym parku Oliwskim i zajrzeć do Zoo. Należy jednka pamiętać, że niektóre z atrakcji mieszczą się pewnej odległości od centrum miasta, np. Twierdza Wisłoujście. Właśnie dlatego warto zdecydować się na wynajem samochodu z lotniska w Gdańsku.

Wynajem aut lotnisko Gdańsk

Nasza wypożyczalnia samochodów w Rębiechowie zapewnia korzystne warunki oraz ceny wynajmu. Odbiór auta z lotniska to oszczędność czasu i wygoda. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co oferuje wypożyczalnia samochodów Enterprise.

Szczegóły lokalizacji dla Port lotniczy Gdańsk Lech Wałęsa (GDN)

Lokalizacja

Usługi

Wynajem samochodu Port lotniczy Gdańsk Lech Wałęsa (GDN)