Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car

Enterprise ‒ sieć wypożyczalni samochodów na polskim rynku działa od 2014 roku, choć na świecie funkcjonuje już od 1957 roku. Od samego początku naszej działalności przyświeca nam jeden cel: przewyższać oczekiwania klientów względem obsługi związanej z profesjonalnym wynajmem aut. Enterprise stanowi część jednej z największych na świecie firm oferujących wynajem samochodów ‒ flota licząca prawie 2 miliony pojazdów oferowanych w ponad 9500 oddziałach i 100 krajach to gwarancja komfortowego zaplanowania urlopu i podróży służbowej w każdym miejscu na świecie.

Rynek Główny we Wrocławiu,w Polsce

 

Wynajem aut w Polsce i ponad 100 innych krajach

Enterprise Rent-A-Car to więcej niż tradycyjny wynajem samochodów. To globalne rozwiązanie w zakresie transportu.
 

Elastyczny wynajem ‒ samochody różnych segmentów

We flocie wypożyczalni samochodów Enterprise znajdziesz pojazdy różnych kategorii. Dokładamy wszelkich starań, aby były one w pełni dostosowane do potrzeb klientów.

Oferujemy osobowe samochody do wynajęcia w szerokiej gamie segmentów, w tym:

 • ekonomicznym,
 • kompaktowym,
 • kompaktowym kombi,
 • średnim
 • pełnowymiarowym,
 • premium.

Ponadto nasze wypożyczalnie samochodów oferują:

 • vany w kategorii standardowej i średniej,
 • SUV-y w opcji wypożyczenia pełnowymiarowego.

Samochód ‒ wynajem krótkoterminowy

Wynajem auta na krótki termin to doskonałe rozwiązanie nie tylko podczas wakacji, spotkania biznesowego i wyjazdu służbowego, ale również w trakcie awarii prywatnego samochodu. Zapewniamy szybki proces rezerwacji, a także możliwość przedłużenia bądź skrócenia okresu wypożyczenia. Oferujemy krótkoterminowy wynajem samochodów różnych segmentów oraz szeroką gamę dostępnych modeli.

Średnioterminowy wynajem samochodu

Jeżeli potrzebujesz auto na kilka miesięcy i nie chcesz wiązać się długotrwałą umową, najlepszym rozwiązaniem będzie średnioterminowy wynajem ‒ samochód wypożyczysz bez zbędnych formalności, a warunki umowy zostaną dopasowane do Twoich potrzeb. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne i komfortowo wyposażone samochody. Wynajem pojazdów obejmuje ponadto pełną obsługę administracyjną oraz serwisową.

Samochód na wynajem długoterminowy

Długoterminowy wynajem aut to doskonała alternatywa dla wynajmu kontraktowego i leasingu. Nie wymaga wkładu własnego i nie obniża zdolności kredytowej, stanowiąc idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zrównoważyć wydatki przeznaczane na utrzymanie swojej floty. Zapewniamy prostą procedurę wynajmu, dostęp do nowych aut oraz kompleksową obsługę serwisową.

Jak wygląda wypożyczenie samochodu z Enterprise?

Wynajęcie auta z Enterprise to szybki i prosty proces. Wystarczy wejść na naszą stronę internetową i rozpocząć rezerwację, wpisując lokalizację odbioru i zwrotu, wybierając interesującą Cię kategorię pojazdu oraz terminy, w których chcesz odebrać i zwrócić samochód. Wypożyczenie pojazdu potrwa tylko kilka minut, a Enterprise ‒ wypożyczalnia aut osobowych, podstawi Ci wybrany model w wyznaczone miejsce.

Wynajęcie samochodu z Enterprise ‒ korzyści

Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car to światowa marka, która działa na rynku nieprzerwanie od ponad 60 lat. Doświadczenie zdobyte w ponad 90 krajach, w których działamy na całym świecie, przekłada się na szereg korzyści. Współpraca z nami to:

 • wypożyczenie auta na konkurencyjnych warunkach,
 • niedrogi wynajem samochodów osobowych, SUV-ów, vanów,
 • nowoczesne i bezpieczne auta wielu marek,
 • prosta rezerwacja samochodu przez platformę online 24 h/7,
 • przyjazna obsługa stacjonarna, telefoniczna i online,
 • łatwa forma płatności,
 • jasne warunki umowy najmu,
 • szereg opcji dopasowanych do klientów indywidualnych oraz biznesowych,
 • wynajmowanie samochodu bez zbędnych formalności ‒ wszystkie procedury ograniczone są do minimum,
 • wyjątkowa oferta luksusowa oraz wynajem samochodu z kierowcą,
 • zwrot i odbiór samochodu w wybranym przez Ciebie miejscu,
 • samochody do wypożyczenia w wielu lokalizacjach w całej Polsce.

Wypożyczalnie samochodów ‒ ceny

W Enterprise nie spotkasz żadnych ukrytych kosztów. Kwota, jaką zapłacisz za wynajem samochodów, będzie zależała od następujących czynników:

 • czasu wynajmu,
 • kategorii auta,
 • programu, w jakim samochód będzie wypożyczony.

Szereg atrakcyjnych zniżek, jakie oferujemy niezależnie od okresu wynajmu, sprawia, że możemy pochwalić się naprawdę konkurencyjnymi cenami. Ponadto, jeśli przystąpisz do jednego z naszych programów: Program Enterprise Plus lub Program Wynajmu Biznesowego, możesz liczyć na darmowe przejazdy lub indywidualnie dopasowaną ofertę dla biznesu.

Gdzie znaleźć samochód do wynajęcia? Enterprise Rent-A-Car

Nasze wypożyczalnie samochodowe zlokalizowane są w 90 krajach na całym świecie, w tym również na terenie Polski. Mamy oddziały w największych miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdańsku, Krakowie, Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy czy Rzeszowie. Obsługujemy również najważniejsze porty lotnicze: Warszawa – Okęcie, Warszawa – Modlin, Gdańsk – Rębiechowo, Kraków – Balice, Wrocław – Strachowice, Poznań – Ławica, Katowice – Pyrzowice, Rzeszów – Jasionka. Wypożyczalnia samochodów osobowych Enterprise to doświadczenie w szybkiej i sprawnej obsłudze rezerwacji oraz sprawdzone samochody (wypożyczalnia w trosce o Twoje bezpieczeństwo regularnie je serwisuje). Niezależnie czy w celach biznesowych, czy turystycznych przemierzaj Polskę z Enterprise, rezerwując online wybrany przez Ciebie model samochodu.

Program Wynajmu Biznesowego

Znany z doskonałej floty samochodowej i konkurencyjnych cen, Enterprise Rent-A-Car oferuje atrakcyjne programy wynajmu samochodów
Dowiedz się więcej

Rzetelna Firma

Rzetelna Firma