Wynajem samochodu w: Międzynar. port lotniczy Katowice (KTW) | Enterprise Rent-A-Car

Wypożyczalnia samochodów Katowice Pyrzowice

Wypożyczalnia samochodów – lotnisko Katowice

Prowadzony przez nas wynajem samochodów na lotnisku w Katowicach przebiega szybko i sprawnie. Dysponujemy flotą nowoczesnych samochodów w różnych klasach. Dzięki temu zawsze możemy zaoferować Ci rozwiązanie, które najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Nasza oferta jest skierowana do klientów indywidualnych i biznesowych. Od Ciebie zależy, na jak długo wynajmiesz samochód – możesz postawić na wynajem krótko-, długo- lub średnioterminowy. Poznaj ofertę naszej wypożyczalni samochodów w Pyrzowicach.

Wynajem samochodów Katowice

Oto zalety wynajmu samochodu z lotniska w Katowicach:

  • niskie ceny wynajmu samochodu
  • szeroki wybór wielu renomowanych marek
  • wygodne składanie zamówień online 24/7
  • wygodna formę płatności
  • nowoczesne i bezpieczne auta
  • pomocna obsługa stacjonarna, telefoniczna i online
  • oferta luksusowa oraz wynajem samochodu z kierowcą
  • szeroka oferta dopasowana do klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • jasne warunki umowy i minimum formalności
  • auta dostępne w wielu lokalizacjach w całej Polsce

Tani wynajem aut

Koszt wynajmu samochodu w Pyrzowicach zależny jest od następujących czynników – czasu wynajmu samochodu, jego marki, a także programu w ramach, którego będzie on wynajęty. Co więcej, w Enterprise przez cały rok obowiązują atrakcyjne zniżki w rozbudowanej ofercie. Dotyczą one najmu krótko-, średnio i długoterminowego. Członkowie klubu Enterprise mogą skorzystać też z oferty darmowych przejazdów oraz spersonalizowanej oferty dla biznesu. Zawsze możesz też samodzielnie wybrać miejsce odbioru i zwrotu samochodu.

Lotnisko Katowice

Port lotniczy Katowice-Pyrzowice to międzynarodowy port lotniczy dysponujący jedną z najdłuższych dróg startowych w Polsce. To lokalizacja, w której panują dobre warunki atmosferyczne, dzięki czemu rzadko zdarza się, że lądowanie okazuje się niemożliwe. Na lotnisku znajdują się trzy terminale pasażerskie o przepustowości około 5,5 mln pasażerów każdego roku. Startują stąd samoloty do różnych lokalizacji na całym świecie. Dolecisz stąd m.in. do Aten, Barcelony, Dublina, Edynburgu, Londynu, Oslo, Tunisu, Wenecji czy Paryża.

Z lotniska do centrum Katowic najlepiej dotrzeć samochodem, ze względu na dzielącą je sporą odległość. Ma to szczególne znaczenie, gdy masz duży bagaż lub podróżujesz z rodziną. Do centrum Katowic dojedziesz w godzinę, a do Częstochowy w 50 minut autostradą A1. Na lotnisko dojedziesz też drogą wojewódzką nr 913 (łączy się ona z drogą ekspresowa S1, a następnie krzyżuje z drogą krajową nr 78).

Wypożyczalnia aut lotnisko Katowice

W Katowicach, wbrew pozorom, znajduje się wiele interesujących miejsc. Z pewnością warto odwiedzić Halę Widowiskowo-Sportową, czyli katowicki Spodek. Odwiedź też Kościół Mariacki, Teatr Śląski, Kinoteatr Rialto oraz słynny Hotel Monopol. Zawsze zachwycające są również Dolina Trzech Stawów, Park Kościuszki czy Strefa Kultury. Każde z tych miejsc to doskonały wybór na spacer czy oddanie się chwili relaksu. Będąc w Katowicach dobrym pomysłem jest udanie się do dzielnic takich jak Nikiszowiec czy Giszowiec. W pierwszej z nich mieszczą się familoki, w drugiej zabytkowe jednorodzinne domy. Aby zdążyć zobaczyć wszystkie lokalizacje, warto zdecydować się na wynajem samochodu. Nasza wypożyczalnia samochodów w Pyrzowicach daje Ci możliwość odbioru auta bezpośrednio z lotniska, co jest najwygodniejszą opcją poruszania się w samych Katowicach oraz ich okolicach.

Wynajem aut lotnisko Katowice

Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku w Katowicach oferuje profesjonalną obsługę. Przedstawiciele Enterprise są doświadczeni i wykwalifikowani, dlatego wszystkie formalności prowadzone są sprawnie i bez zbędnych komplikacji. Wypożyczając samochód oszczędzasz też czas i zyskujesz komfort swobodnego podróżowania. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co oferuje wypożyczalnia samochodów Enterprise.

Szczegóły lokalizacji dla Międzynar. port lotniczy Katowice (KTW)

Lokalizacja

Usługi

Wynajem samochodu Międzynar. port lotniczy Katowice (KTW)