INFORMACJE O FIRMIE ENTERPRISE RENT-A-CAR

Jakie są wartości firmy Enterprise? Dbamy o naszych klientów, nasze społeczności i nasze środowisko.

Kultura i ciężka praca stworzyły fundament firmy Enterprise. Enterprise Rent-A-Car to historia nieustających sukcesów. Nasze główne zasady, a także skromne początki, obracają się wokół osobistej uczciwości i zasad etyki. Zawsze wierzymy w potrzebę wzmacniania, społeczności wśród których działamy. Klientów traktujemy jak rodzinę. Praca z nimi to wysiłek dający satysfakcję. Te wszystkie kwestie są dziś tak samo prawdziwe, jak w roku 1957, gdy powstała nasza firma. Dziś nasza obszerna sieć, flota i oferta usług zapewniają Enterprise pozycję pośród największych dostawców rozwiązań transportowych na świecie. Oferujemy naszym klientom wynajmem samochodów lokalnie i na lotniskach, współużytkowanie samochodów, wynajem samochodów nietypowych, wynajem vanów, a także usługę Flex-E-Rent – rozwiązanie biznesowe z zakresu pojazdów specjalistycznych, takich jak vany z systemem kontroli temperatury i minibusy przystosowane dla osób niepełnosprawnych. Mamy oddziały w ponad 9500 lokalizacjach w ponad 100 krajach. Co to oznacza dla naszych klientów? Jesteśmy tam, gdzie nas potrzebują. Odgrywamy istotną rolę w ochronie środowiska, nie tylko dlatego, że opłaca się to naszej firmie – wierzymy w tworzenie lepszego świata dla kolejnych pokoleń. Ze względu na wielkość firmy mamy wyjątkowe możliwości promowania innowacji, prowadzenia zaawansowanych badań i testowania rozwiązań wymuszanych przez rynek.

Czy wiesz, że…? Założyciel Jack Taylor wybrał nazwę Enterprise na cześć lotniskowca USS Enterprise, na którym służył podczas II wojny światowej. Dziś nazwa „Enterprise” to synonim przywództwa i wizji naszej firmy.

  • Założyciel Jack Taylor
  • Droga z samochodami
  • Lokalizacja oddziału Enterprise
  • Badania dotyczące paliw
  • CarShare
  • Samochód na autostradzie
  • USS Enterprise

WARTOŚCI

9500

Enterprise ma ponad 9500 oddziałów w ponad 100 krajach.

50 MLN

Firma Enterprise obiecała posadzić 50 milionów drzew w 50 lat.

„Zadbaj o klientów i pracowników, a reszta przyjdzie sama”.

Wszystko zaczęło się od siedmiu samochodów i przeczucia.

Historia Enterprise zaczęła się od wizji pewnego człowieka. W 1957 roku Jack Taylor, pilot odznaczony w czasie II wojny światowej, wrócił do domu z nadzieją utworzenia firmy i założenia rodziny.

Bazując na doświadczeniu zdobytym w amerykańskiej marynarce wojennej – gdzie poznał wartość ciężkiej pracy, ducha współpracy i podejmowania właściwych decyzji – Jack wprowadził w życie nową koncepcję leasingowania aut, mając do dyspozycji flotę siedmiu samochodów.

Dziś Enterprise to nazwa dobrze znana podróżnym i wycieczkowiczom. Jesteśmy marką uznawaną za lidera w branży wynajmu samochodów na całym świecie. Cenimy naszych pracowników i klientów, jak gdyby byli naszą rodziną. Obecnie Enterprise nadal odnosi sukcesy, bazując na prostych, ale skutecznych przekonaniach, dzięki którym zajmuje pozycję lidera zarówno w dziedzinie wynajmu samochodów, jak i zrównoważonego rozwoju oraz innowacji.


Para oglądająca samochód na wynajem