Wynajem samochodu w: Port lotniczy Poznań-Ławica (POZ) | Enterprise Rent-A-Car

Wypożyczalnia samochodów Poznań Ławica

Nasza wypożyczalnia samochodów na lotnisku Ławica w Poznaniu gwarantuje przejrzyste i korzystne warunki najmu. Dysponujemy flotą nowoczesnych aut w różnym standardzie, dlatego z pewnością znajdziesz takie, które spełni Twoje potrzeby. To Ty decydujesz, na jak długo chcesz wynająć samochód – możesz wybrać wynajem samochodu krótko lub długoterminowy. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz biznesowych. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować w kwestii wypożyczenia samochodu z Ławicy.

Wynajem samochodów Poznań

Co zyskujesz, decydując się na wynajem samochodów z Ławicy?

  • niskie ceny wynajmu samochodu
  • nowoczesne i bezpieczne auta
  • szeroki wybór wielu renomowanych marek
  • szybka rezerwacja samochodu online 24/7
  • wygodną formę płatności
  • pomocną obsługę stacjonarną, telefoniczną i online
  • szeroką ofertę dopasowaną do klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • jasne warunki najmu i minimum formalności
  • ofertę luksusową
  • auta dostępne w wielu lokalizacjach na terenie kraju

Tani wynajem aut

Cena wypożyczenia samochodu z Ławicy jest zależna od trzech głównych czynników – czasu wynajmu, marki auta oraz programu, w którym jest on wynajęty. Nasza wypożyczalnia samochodów daje też możliwość skorzystania z rozbudowanej, całorocznej oferty zniżek. Dotyczą one ulg krótko-, średnio- oraz długoterminowych. Dla pełnego komfortu wybrany samochód możesz odebrać, a następnie zwrócić w wybranej przez siebie lokalizacji. Ponadto dla klientów Programu Enterprise Plus przygotowaliśmy darmowe przejazdy oraz personalizowane oferty dla biznesu.

Lotnisko Poznań

Port lotniczy Poznań-Ławica im. Henryka Wieniawskiego leży w odległości około 7 kilometrów od centrum miasta, w jego zachodniej części. Położony jest on przy ulicy Bukowskiej, będącej drogą wojewódzką o numerze 307. Lotnisko każdego dnia odwiedzane jest przez tysiące osób, których celem turystycznym jest Poznań. Z Ławicy najczęściej wylatują samoloty w kierunku Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Irlandii, Danii, Szwecji, Norwegii i Francji.

Jak dostać się z lotniska do centrum Poznania? Najszybszym i najwygodniejszym rozwiązaniem jest wynajem samochodu z Ławicy. To komfortowy sposób poruszania się po mieście, który daje Ci pełną swobodę. Bez problemu spakujesz do środka wszystkie bagaże. Ponadto wybierając wynajem samochodów z lotniska w Poznaniu szybko dotrzesz do wybranego przez siebie punktu, a następnie wykorzystasz samochód do swobodnego poruszania się po mieście. Aby dojechać z Ławicy do centrum, wystarczy poruszać się ulicą Bukowską.

Wypożyczalnia aut – lotnisko Poznań

Wypożyczalnia samochodów na Ławicy sąsiaduje z ciekawymi punktami turystycznymi, a lotnisko jest jednym z najstarszych w Polsce. Ponadto znajdują się na nim trzy godne uwagi rzeźby – Neseser, Lotus Eaters i Life is a Story. Z kolei pod starym terminalem obecny jest Pomnik Zdobywców Lotniska Ławica z 1984. W okolicy Ławicy znajduje sie też Tor Poznań, czyli samochodowy i wyścigowy tor. Położony jest on na granicy osiedla Ławica i Przeźmierowa.

Z samej wypożyczalni samochodów na Ławicy warto udać się w głąb miasta. Będąc w Poznaniu koniecznie należy odwiedzić Stary Rynek z kolorowymi kamienicami i koziołkami trykającymi się w każde południe na wieży Ratusza. Co jeszcze można zobaczyć w stolicy Wielkopolski? Z pewnością godne uwagi są Ostrów Tumski, Cytadela, Nowe Zoo, Palmiarnia czy Okrąglak. Wiele osób przyjeżdża do miasta w celach biznesowych na Międzynarodowe Targi Poznańskie (MTP).

Wynajem aut – lotnisko Poznań

Decydując się na wynajem samochodów z lotniska w Poznaniu szybko i wygodnie dotrzesz do dowolnego miejsca w mieście. Obierając samochód bezpośrednio z lotniska oszczędzasz czas, którego wymagają np. formy komunikacji zbiorowej. Wynajem samochodów z Ławicy jest prosty, bezpieczny i komfortowy. Skontaktuj się z nami dowiedz się, co oferuje wypożyczalnia samochodów Enterprise.

Szczegóły lokalizacji dla Port lotniczy Poznań-Ławica (POZ)

Lokalizacja

Usługi

Wynajem samochodu Port lotniczy Poznań-Ławica (POZ)