SPONSOR LIGI EUROPA UEFA


Podróż po drogach Europy

 

W tym sezonie Enterprise Rent-A-Car zabiera kibiców na podróż po drogach Europy, aby uczcić niektóre z wyjątkowych miast-gospodarzy Ligi Europy UEFA.

Podpisaliśmy umowy z Robinem Van Persiem, zwycięzcą Ligi Europy UEFA i europejską legendą piłki nożnej, oraz Lloydem Griffithsem, komikiem i aspirującym bramkarzem, którzy to poprowadzą tę wspaniałą piłkarską przygodę. Będą oni zachęcać kibiców piłki nożnej z całej Europy do podjęcia szeregu wyzwań na cześć niepowtarzalnej kultury każdego z miast. Ostatniemu wyzwaniu będzie można stawić czoła w Gdańsku. Wygrani otrzymają bilety na finał Ligi Europejskiej UEFA w 2020 roku. 

Dowiedz się więcej o podróży Robina i Lloyda po drogach Europy

Fani Ligi Europy UEFA – podróż zaczyna się tutaj

 

Bez względu na to, czy podróżujesz we własnym kraju, czy poza jego granicami, śledząc postępy swojej ulubionej drużyny podczas finałów odbywających się w tym sezonie w Gdańsku, nasza flota składająca się z 200 000 pojazdów jest do Twojej dyspozycji. Dzięki niej fani z całej Europy będą w stanie zorganizować niezapomniane podróże.

Obserwuj kalendarz meczy na stronie UEFA.com, by na bieżąco śledzić, gdzie zmierzają drużyny i korzystaj ze specjalnych cen wynajmu samochodów w całej Europie dzięki kodowi promocyjnemu UELFANS!

ZNIŻKA LIGA EUROPY UEFA

Skorzystaj z rabatu 5% na wynajem samochodów w Europie.

 Enterprise wspiera  nowych kibiców, którzy dopiero przygotowują się na pierwszy mecz, jak i stałych uczestników sportowych wydarzeń, aby ich podróż była jak najprostsza.