Fani Ligi Europy UEFA – podróż zaczyna się tutaj!

Wiadomość do wszystkich fanów Ligi Europy UEFA! Firmowy wynajem samochodu pomoże Ci podążać za ulubioną drużyną w podróży przez Ligę Europy UEFA — bez względu na to, czy podróżujesz po kraju i poza nim , czy masz plany na finał sezonu w Baku.

Zapoznaj się z oficjalnym kalendarzem rozgrywek na stronie UEFA.com i bądź na bieżąco z wydarzeniami w Lidze Europy UEFA w tym sezonie.

Promocja sponsorska UEFA

Skorzystaj z rabatu 5% na wynajem samochodów w Europie.


Zmień czwartkowy mecz w długi weekend!

Nieważne, czy szykujesz się tylko na mecz, czy planujesz dłuższy pobyt — robimy wszystko, aby zapewnić fanom najlepsze usługi. Dzięki 5% rabatu na wypożyczenie pojazdu może nawet zainspirujemy Cię do przedłużenia pobytu. Rozpocznij rezerwację, wypełniając poniższe pola.

Regulamin:

Oferta obowiązuje w biorących udział w promocji wypożyczalniach firmy Enterprise na terenie Europy i Bliskiego Wschodu i obejmuje wypożyczenia kończące się 1 czerwca 2021 r. lub wcześniej. Przed dokonaniem rezerwacji skontaktuj się z lokalnym oddziałem, aby sprawdzić, czy wypożyczalnia bierze udział w ofercie. Ta oferta uprawnia do 5% rabatu na stawkę dzienną lub tygodniową za pojazd w momencie rezerwacji. Stawki różnią się w zależności od lokalizacji, a informacje na temat stawek można znaleźć na stronie internetowej firmy Enterprise. Jeśli wynajem nie obejmuje nieograniczonego przebiegu, mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty (w zależności od miejsca wynajmu). Mogą zostać naliczone dodatkowe opłaty, takie jak ubezpieczenie od skutków uszkodzenia samochodu (w tym ubezpieczenie od kradzieży), ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz, w stosownych przypadkach, opłaty z tytułu licencji na fundusz drogowy, podatek VAT lub podatek od towarów i usług oraz opłaty transakcyjne na kartach kredytowych i debetowych. Aby skorzystać z tej oferty, należy dokonać rezerwacji z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Oferta dotyczy wszystkich kategorii pojazdów. Rabat nie dotyczy dodatkowych kosztów, które nie są wliczone w cenę. Wypożyczający jest odpowiedzialny za wszelkie dodatkowe koszty, w tym opcjonalny udział własny, koszty paliwa, koszt wynajmu fotelików dziecięcych, bagażników na dach, przewodników nawigacyjnych itd. Wymagany jest co najmniej jednodniowy wynajem, maksymalny okres wynajmu to 27 kolejnych dni w wymiarze 24 godzin. Oferta nie dotyczy okresów wynajmu przekraczających 28 dni. Wszyscy kierowcy wypożyczający pojazdy muszą mieć co najmniej 25 lat. Kierowcy w wieku 25–29 lat mogą wynająć pojazd klasy od A do F, minivan lub van. W przypadku innych klas pojazdów kierowcy muszą mieć co najmniej 30 lat, chyba że zezwala na to prawo lokalne. Aby rabat został zastosowany, podczas rezerwacji należy podać numer klienta UELFANS. Oferta jest zależna od dostępności pojazdu w momencie dokonywania rezerwacji. Obowiązują zwykłe wymogi dotyczące wynajmu. Mogą mieć zastosowanie inne ograniczenia, w tym okres zamknięty. Dalsze informacje można uzyskać, kontaktując się z lokalnym oddziałem. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, ofertami, obniżkami stawek ani z zakończonymi lub obecnymi rezerwacjami. Usługa odbioru pojazdu podlega ograniczeniom geograficznym; dalsze informacje można uzyskać, kontaktując się z lokalnym oddziałem.