Wynajem samochodu w: Port lotniczy Bydgoszcz (BZG) | Enterprise Rent-A-Car

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz Szwederowo

Wypożyczalnia samochodów Bydgoszcz

Wypożyczalnia samochodów na lotnisku Bydgoszcz – Szwederowo jest wygodne i odbywa się na korzystnych warunkach. Dysponujemy nowoczesną flotą samochodów w różnych standardach, dlatego z pewnością znajdziesz takie, które najlepiej spełni Twoje wymagania. Możesz zdecydować się na wynajem krótko-, średnio- lub długoterminowy. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i biznesowych. Przekonaj się, co możemy Ci zaproponować w ramach wynajmu samochodu z lotniska w Bydgoszczy.

Wynajem samochodów Bydgoszcz

Co zyskujesz, wybierając naszą wypożyczalnię samochodów w Szwederowie?

 • korzystne ceny wynajmu samochodu
 • nowoczesne, bezpieczne auta
 • wygodną formę płatności
 • pomocną obsługę stacjonarną, telefoniczną i online
 • proste składanie zamówień online 24/7
 • cenione marki samochodów
 • atrakcyjną ofertę dopasowaną do klientów indywidualnych oraz biznesowych
 • ofertę luksusową oraz wynajem samochodu z kierowcą
 • jasne warunki umowy
 • minimum formalności
 • auta dostępne w lokalizacjach na terenie całego kraju

Tani wynajem aut

To, ile kosztuje wynajem samochodu na lotnisku w Bydgoszczy zależy przede wszystkim od 3 czynników – czasu wynajmu samochodu, jego marki oraz programu, w ramach którego jest on wynajęty. Ponadto możesz skorzystać z naszej oferty zniżek całorocznych dostępnych w każdym typie najmu. To od Ciebie zależy, gdzie i kiedy odbierzesz samochód. Wybierz najdogodniejszą dla siebie lokalizację! Członkowie klubu Enterprise mogą zaś skorzystać z darmowych przejazdów oraz indywidualnie dopasowanej oferty dla biznesu.

Lotnisko Bydgoszcz

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Jana Ignacego Paderewskiego Bydgoszcz położony jest w odległości 3 km od centrum Bydgoszczy. Położony jest on w południowo-zachodniej części miasta, częściowo w gminie Białe Błota. Z lotniska w Bydgoszczy wylatują samoloty do Lwowa, lotniska Chopina w Warszawie, Frankfurtu, Birmingham, Dublina, Edynburgu, Glasgow-Prestwick, Kijowa-Boryspolu, Londynu-Luton i Stansted oraz Weeze. Z lotniska wylatują również loty czarterowe do Tirany, Burgas, Heraklionu, Zakyntosu, Tel Awiwu, Antalya oraz Bodrum.

Aby dojechać do centrum Bydgoszczy z lotniska, należy poruszać się aleją Jana Pawła II, a następnie ulicą Kujawską. Dojazd na Starówkę zajmuje około 10 minut. Dojazd do Szczecina, Piły, Torunia i Warszawy prowadzi przez drogę nr 10. Do Inowrocławia oraz Konina dojedziesz drogą nr 25, z kolei do Poznania, Gdańska i Grudziądza drogą krajową nr 5. Wybierając wynajem samochodów ze Szwederowa szybko dotrzesz w wybrane miejsce. Poruszanie się po mieście, ale i całej Polsce stanie się bardzo wygodne.

Wypożyczalnia aut lotnisko Bydgoszcz

Będąc na lotnisku w Szwederowie warto zapisać się na zwiedzanie portu lotniczego. W miasteczku znajduje się również zabytkowa Wieża Ciśnień. Ponadto sama Bydgoszcz oferuje wiele atrakcji. W tym położonym nad Brdą mieście znajdują się piękne secesyjne kamienice, wille i pałace. Z pewnością należy też odwiedzić średniowieczną starówkę z 4 rynkami (Starym, Rybim, Wełnianym i Zbożowym). W Bydgoszczy godna uwagi jest też Wyspa Młyńska oraz znajdujące się w jej otoczeniu bulwary w samym centrum miasta. Nieopodal mieszczą inne interesujące lokalizacje – Dom Leona Wyczółkowskiego, Biały Spichlerz, czy Europejskie Centrum Pieniądza, Młyn Rothera, a także przystań Bydgoszcz. Do charakterystycznych miejsc w Bydgoszczy należą spichrze nad Brdą oraz Cmentarz Starofarny. Warto też odwiedzić Muzeum Mydła i Historii Brudu.

Wynajem aut lotnisko Bydgoszcz

Wynajem samochodu z lotniska w Bydgoszczy jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Dzięki niemu szybko dotrzesz w dowolne miejsce oraz oszczędzisz czas. Samochody z naszej wypożyczalni są nowe, regularnie serwisowane oraz bezpieczne. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, co oferuje wypożyczalnia samochodów Enterprise.

Szczegóły lokalizacji dla Port lotniczy Bydgoszcz (BZG)

Lokalizacja

Usługi

Wynajem samochodu Port lotniczy Bydgoszcz (BZG)