Wypożyczalnia Rzeszów – oferta Enterprise Rent-A-Car

Wynajem samochodów (Rzeszów) może być krótko- średnio- lub długoterminowy. W zależności, od tego, w jakiej sytuacji się znalazłeś i jak długo potrzebujesz korzystać z naszej floty, starannie dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.


Krótkoterminowy wynajem samochodów − Rzeszów

Wynajem samochodów na okres do 30 dni to wynajem krótkoterminowy. Jest to korzystne rozwiązanie, jeśli potrzebujesz auta na konkretną okazję – wyjazd za miasto, czy krótki urlop. Ten typ wynajmu jest też chętnie wybierany przez osoby planujące wyjazdy służbowe na konferencje, szkolenia oraz wyjazdy integracyjne. Samochód wynajęty na krótki czas może też pełnić funkcję samochodu zastępczego. Na tę opcję możesz zdecydować się również, gdy chcesz przetestować dany model przed zakupem. Wynajem auta na czas krótszy niż miesiąc to komfortowe rozwiązanie w każdym opisanym przypadku.

 

Średnioterminowe wypożyczenie samochodu − Rzeszów

Wynajem aut na dłużej niż miesiąc to najem średnioterminowy (do 24 miesięcy), adresowany przede wszystkim do firm. Sprawdza się, gdy chcesz zbudować lub poszerzyć flotę samochodów. Warto również skorzystać z tego typu wynajmu w wypadku awarii auta firmowego lub jego przedłużającej się naprawy. Wynajem średnioterminowy polecany jest również stażystom.

Długoterminowy wynajem samochodu Rzeszów

Wypożyczalnia aut Enterprise ma w swojej ofercie również możliwość wynajmu długoterminowego. Obowiązuje on w czasie dłuższym niż 2 lata i sprawdza się wszędzie tam, gdzie nieopłacalny staje się leasing.

Samochód do wynajęcia – najtańsza wypożyczalnia samochodów w Rzeszowie

Enterprise zapewnia tani wynajem samochodów. Rzeszów funkcjonuje jako jeden z wielu naszych oddziałów zlokalizowanych w każdym zakątku świata. Dzięki tak rozbudowanej infrastrukturze dysponujemy prawie dwumilionową flotą aut. Dostępne są one w różnych segmentach, dlatego bez problemu wybierzesz samochód, który spełni Twoje oczekiwania. Ważnym elementem naszej oferty są samochody miejskie, dzięki którym nawet jazda w centrum będzie przyjemnością. Możesz też wybrać pojemny samochód idealny dla całej rodziny. Miłośnicy luksusowych czy sportowych aut także znajdą w naszej ofercie interesujące propozycje.

Samochód do wynajęcia (Rzeszów) możesz wybrać w klasie:

Do jazdy w mieście najlepiej nadają się auta z segmentu samochodów kompaktowych. Wyróżnia je zwarta zabudowa, niewielkie rozmiary, dzięki którym sprawnie poruszają się po nawet wąskich uliczkach. Także parkowanie takim samochodem okazuje się znacznie prostsze. Auta kompaktowe mieszczą do 4 dorosłych osób, a nawet niedużych rozmiarów bagaż.

Jakie marki i rodzaje aut oferuje Enterprise − wypożyczalnia aut Rzeszów?

Nasza wypożyczalnia samochodów oferuje jedynie sprawdzone i cenione rozwiązania motoryzacyjne. Flotę Enterprise tworzą auta czołowego, światowego koncernu, jakim jest Toyota. Dysponujemy samochodami Toyoty i Lexusa pochodzącego od tego samego producenta. Możesz też wybrać SUV-y i vany Opla. Nasza flota została skompletowana na podstawie najczęstszych wyborów kierowców na całym świecie. Dbamy o bezpieczeństwo naszych samochodów – wszystkie są regularnie serwisowane. Wyposażone są one m.in. w następujące systemy: czujnik ciśnienia w oponach, ESP, rozpoznawanie znaków drogowych czy asystenta pasa ruchu.

Sprawdź opcje wynajmu samochodu w Rzeszowie

 • Samochody osobowe w Rzeszowie

  Samochody osobowe w Rzeszowie

  Potrzebujesz auta na dojazd do lotniska, wyjazd na wakacje z rodziną, albo w celu załatwienia biznesowych spraw w mieście? Sprawdź ofertę naszych aut osobowych!

  Znajdź auto
 • Vany w Rzeszowie

  Vany w Rzeszowie

  Potrzebujesz większe auto? Nasze Vany sprawdzą się idealnie do transportu nieporęcznych rzeczy.

  Znajdź Vana
 • SUV-y w Rzeszowie

  SUV-y w Rzeszowie

  Cenisz cobie wygodę i elegancję? Sprawdź ofertę wynajmu naszych SUV-ów i wybierz coś dla siebie!

  Znajdź SUVa
1 / 3

Oprócz osobówek wynajem aut Rzeszów obejmuje:

Jeśli planujesz wycieczkę rodzinną lub z większą grupą osób, polecamy Ci wynajem vana. W zależności od modelu może on zmieścić od 7 do 9 pasażerów, a także nawet obszerny bagaż. Z vanem nie musisz obawiać się, że zabraknie Ci miejsca. Te wygodne, pojemne samochody na wynajem sprawdzają się w wielu sytuacjach. Co więcej, są one przystosowane do przewozu osób z niepełnosprawnością ruchową. Oferujemy również wynajem SUV-a, czyli auta przeznaczonego do jazdy w terenie.

Wypożyczalnie samochodów Rzeszów – Jasionka

Wynajem auta Rzeszów to również możliwość transferu z lotniska i do portu lotniczego. Enterprise obsługuje nie tylko lotnisko w Rzeszowie, ale także pozostałe w całej Polsce:

 • Warszawa – Okęcie,
 • Warszawa – Modlin,
 • Kraków – Balice,
 • Wrocław – Strachowice,
 • Poznań – Ławica,
 • Katowice – Pyrzowice,
 • Bydgoszcz – Szwederowo.

Po wylądowaniu podstawimy zarezerwowany wcześniej samochód na wskazany port lotniczy, dzięki czemu bez problemu dotrzesz do dowolnego miejsca i wygodnie spakujesz wszystkie bagaże. Z wypożyczonym autem wizyta (biznesowa lub turystyczna) przebiegnie bez zbędnych komplikacji komunikacyjnych. W razie potrzeby, aby ułatwić sobie przemieszczanie się po nieznanym dotąd mieście, masz możliwość wynajęcia za dodatkową opłatą urządzenia GPS, które wskaże Ci drogę.

 • Całkowicie czyste zobowiązanie

  Nasze stałe zaangażowanie w zwiększaniu środków bezpieczeństwa dla naszych klientów i pracowników.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
 • Rozwiązania biznesowe Kraków

  Rozwiązanie dostosowane do każdego biznesu. Rozwiązania dla prezesów w dostosowanej flocie pojazdów.

  DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
1 / 2

Korzyści ze współpracy z Enterprise − wynajem samochodu Rzeszów

Wynajem w naszej wypożyczalni samochodów zawsze odbywa się na jasnych zasadach i korzystnych warunkach. Ponadto zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie wypełniania formalności oraz podczas całego okresu najmu.

Wypożyczalnia samochodów Enterprise to gwarancja:

 • wynajmu aut w niskich cenach,
 • nowoczesnych, bezpiecznych aut renomowanych marek,
 • przejrzystej rezerwacji samochodu przez platformę online dostępną  24 h/7,
 • wygodnej formy płatności,
 • korzystnych warunków wynajmu samochodu,
 • sprawnej obsługi stacjonarnej, telefonicznej i online,
 • minimum formalności,
 • jasnych warunków umowy najmu,
 • specjalnej oferty luksusowej oraz wynajmu samochodu z kierowcą,
 • szeregu opcji dopasowanych do klientów indywidualnych i biznesowych,
 • samochodów dostępnych w każdej z lokalizacji w całej Polsce,
 • zwrotu i odbioru auta w wybranej lokalizacji.

Tania wypożyczalnia samochodów – Rzeszów

Wypożyczalnia samochodów Enterprise to gwarancja nie tylko niskich cen, ale również nowego i zadbanego auta. Dbając o interesy naszych klientów, wprowadzamy cykliczne promocje i zniżki, dzięki czemu wynajem samochodów (Rzeszów) – tanio i bez zbędnych formalności jest możliwy. Indywidualna cena wynajmu będzie jednak zależna od trzech czynników.

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów – cennik kształtuje się na podstawie:

 • okresu wynajmu,
 • klasy i marki samochodu,
 • programu wynajmu.

Członkowie klubu Enterprise mają też zagwarantowane darmowe przejazdy, a także indywidualnie dopasowaną ofertę dla biznesu.


Wynajem aut Rzeszów - FAQ

Dla każdego upoważnionego dodatkowego kierowcy stosuje się opłatę w wysokości 4,00 EUR dziennie (bez VAT). Każdego dodatkowego kierowcę obowiązują wszystkie warunki wypożyczenia.

ODBIÓR POZA GODZINAMI PRACY – W TEJ WYPOŻYCZALNI JEST MOŻLIWY ODBIÓR POZA GODZINAMI PRACY POD WARUNKIEM ZAMÓWIENIA TEJ USŁUGI Z CO NAJMNIEJ 24-GODZINNYM WYPRZEDZENIEM. ABY UZYSKAĆ DALSZE INFORMACJE, NALEŻY ZADZWONIĆ POD NUMER REZERWACJI: 48 586210888. OBOWIĄZUJE OPŁATA ZA USŁUGĘ POZA GODZINAMI PRACY W WYSOKOŚCI 25,83 EUR.

Zwroty poza godzinami pracy – w tej lokalizacji nie ma skrzynki na kluczyki do zwrotu poza godzinami pracy po 17.00 w dni robocze i w weekendy. Usługa ta jest dostępna tylko w lokalizacji na lotnisku.

Samochody z wszystkich grup mogą być prowadzone przez klientów, którzy ukończyli 21 lat. Opłata za młody wiek kierowcy w wysokości 6,15 EUR (z VAT) obowiązuje dla kierowców między 21 a 24 rokiem życia, pod warunkiem, że posiadają od co najmniej roku prawo jazdy na pojazdy z grup: mini MDMR, ekonomiczne EDMR, kompaktowe CDMR, CWMR, CDAR i minimum od dwóch lat na pojazdy z grup: klasa średnia IDMR, IDAR, IVMR, IVAR i klasa Full-Size FDAR, FFAR.

Dla grup: vany klasy standardowej, SVMR i premium. W przypadku pojazdów z grupy PDAR opłata za młody wiek kierowcy w wysokości 6,15 EUR (z VAT) obowiązuje dla kierowców między 21 a 24 rokiem życia, pod warunkiem, że posiadają prawo jazdy od co najmniej 2 lat.

Z pojazdów można korzystać na terenie wszystkich krajów europejskich z wyjątkiem Albanii, Białorusi, Bośni, Mołdawii, Czarnogóry, Macedonii Północnej, Rumunii, Rosji, Serbii, Turcji i Ukrainy. W przypadku wszystkich podróży zagranicznych obowiązuje dopłata w wysokości 61,50 EUR. Uprzednie zezwolenie na opuszczenie pojazdem kraju nie jest wymagane. W przypadku korzystania z pojazdu w innym kraju bez uprzedniego powiadomienia po odebraniu pojazdu naliczona zostania opłata w wysokości 61,50 EUR.

Ochrona od skutków uszkodzenia samochodu i kradzieży (CDWTP) ogranicza odpowiedzialność finansową klienta, gdy dojdzie do uszkodzenia albo kradzieży (bądź usiłowania kradzieży) wynajmowanego pojazdu, do wysokości obowiązującego udziału własnego. Jeśli pakiet CDWTP nie jest uwzględniony w rezerwacji, można go kupić w punkcie wynajmu. W przypadku zakupu pakietu (lub uwzględnienia go w rezerwacji) udział własny dotyczący samochodów klas mini i ekonomicznej wynosi 400 EUR. W przypadku pojazdów klas kompaktowej i średniej udział własny wynosi 800 EUR, dużych SUV-ów – 1000 EUR, a w przypadku dużych vanów pasażerskich i klasy premium – 1400 EUR. Przed zakupem Ochrony od skutków uszkodzenia samochodu i kradzieży (CDWTP) zalecamy sprawdzenie, czy indywidualna polisa użytkownika jest odpowiednia do pokrycia szkód, kradzieży, utraty dochodów, opłat administracyjnych, pomniejszenia wartości i wszelkich opłat związanych z holowaniem, przechowywaniem lub zajęciem samochodu. W przypadku rezygnacji z pakietu CDWTP najemca będzie zobowiązany do uiszczenia tych opłat i uzyskania rekompensaty za pośrednictwem swojego ubezpieczyciela. Pakiet CDWTP nie jest ubezpieczeniem.

W celu wyjaśnienia wszelkich wątpliwości dotyczących uszkodzeń wypożyczonego pojazdu lub rozstrzygnięcia związanego z nimi sporu prosimy kontaktować się z wypożyczalnią przy użyciu następujących danych kontaktowych: adres e-mail: customerservice@enterprisecar.pl, numer telefonu: +48 665 301 393

Za zwrot pojazdu w innym miejscu niż punkt, w którym został on wypożyczony, będzie pobierana opłata za przejazd w jedną stronę. Krajowe i międzynarodowe przejazdy w jedną stronę są dostępne w przypadku wybranych lokalizacji i muszą zostać zarezerwowane wcześniej lub zatwierdzone w momencie wynajmu. Wysokość opłaty za przejazd w jedną stronę różni się w zależności od kategorii samochodu, lokalizacji i daty odbioru. Dokładna kwota opłaty za przejazd w jedną stronę będzie wyświetlana podczas procesu rezerwacji w momencie wprowadzania dat, żądanej trasy i kategorii samochodu.

Wszystkie pojazdy są dostarczane z bakiem zatankowanym do pełna i powinny być zwracane w takim samym stanie. Klient musi zapłacić za brakujące paliwo w momencie zwrotu. Obowiązkiem klienta jest zatankowanie pojazdu właściwym rodzajem paliwa. Jeżeli zwracany pojazd nie będzie zatankowany do pełna, zostanie naliczona opłata za tankowanie w wysokości 2,00 EUR za litr plus VAT. Ceny paliwa mogą zostać zmienione w dowolnym momencie.

DODATKOWA OCHRONA OD ODPOWIEDZIALNOŚCI – UBEZPIECZENIE OD ODPOWIEDZIALNOŚCI CYWILNEJ JEST UWZGLĘDNIONA W OPŁACIE I OBEJMUJE DO 3 000 000 EUR ZA USZKODZENIA CIAŁA LUB ŚMIERĆ OSÓB TRZECICH, JAK RÓWNIEŻ DO 6 000 000 EUR ZA SZKODY MAJĄTKOWE OSÓB TRZECICH.

Akceptowane są wszystkie główne karty kredytowe. Karty debetowe i gotówka nie są akceptowane. Wszystkie przedstawione karty muszą być wystawione na nazwisko najemcy. Kaucja i szacowany koszt wynajmu zostaną pobrane w momencie wypożyczenia. W przypadku samochodów klasy od mini do średniej wymagana kaucja wynosi 400,00 EUR. W przypadku vanów pasażerskich, SUV-ów oraz pojazdów klasy premium obowiązuje kaucja w wysokości 650 EUR.

Wszystkie informacje na temat firmy świadczącej pomoc drogową są dostępne w umowie najmu. Pomoc drogowa jest dostępna przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

W przypadku uszkodzenia pojazdu, wypadku albo zgubienia lub uszkodzenia kluczyków wzywana jest ciężarówka holownicza z firmy ubezpieczeniowej. Jeśli klient nie może kontynuować podróży wynajętym samochodem, dostarczony zostanie samochód zastępczy. Wraz z dokumentacją pojazdu klient otrzymuje numer telefonu do całodobowego serwisu firmy ubezpieczeniowej. W razie wypadku lub uszkodzenia pojazdu nie nalicza się opłat za pomoc drogową. W przypadku uszkodzenia lub utraty kluczyków do pojazdu, szkód wynikłych z niedbalstwa kierowcy albo naruszenia postanowień umowy najmu, klient poniesie pełne koszty pomocy drogowej.

W przypadku utraty dokumentacji samochodu najemca zostanie obciążony karą umowną w wysokości 100 PLN (z VAT), a w przypadku zgubienia kluczyków karą w wysokości od 1000 do 3000 PLN (bez VAT).

Wszyscy kierowcy – główny najemca i dodatkowi kierowcy muszą okazać prawo jazdy ważne przez co najmniej 1 rok.

Wszyscy obywatele UE, krajów członkowskich EOG oraz krajów z międzynarodowymi umowami dwustronnymi – Republika Korei oraz Japonia – mogą używać w Polsce prawa jazdy wydanego w kraju pochodzenia.

Klienci z USA, Kanady i Australii powinni posiadać ważne międzynarodowe prawo jazdy (IDP) wydane w kraju pochodzenia.

Obywatele Chińskiej Republiki Ludowej są zobowiązani okazać prawo jazdy w Departamencie Spraw Obywatelskich w celu zatwierdzenia przez notariusza i przetłumaczenia przez tłumacza przysięgłego, aby uzyskać polski odpowiednik dokumentu.

Oprócz ważnego prawa jazdy główny najemca musi okazać ważną kartę kredytową wystawioną na imię i nazwisko najemcy.

Dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności – Odpowiedzialność osób trzecich – obejmuje uszkodzenie ciała lub śmierć osób trzecich, do wysokości 5 000 000 EUR, oraz uszkodzenie mienia osób trzecich do wysokości 1 000 000 EUR.

Wypożyczalnia aut Rzeszów – co warto zobaczyć?

Dla biznesmena

Rzeszów jest ważnym ośrodkiem przemysłowym nie tylko dla regionu, ale i całego kraju. Znany jest on z produkcji sprzętu domowego, a także obecności przemysłu spożywczego oraz maszynowego. Jednak główne obszary w tym mieście to branża lotnicza i farmaceutyczna. Duże znaczenie ma również IT. W Rzeszowie znajduje się centrum koncernu Pratt & Whitney Rzeszów, stowarzyszenie przedsiębiorców Dolina Lotnicza czy Zelmer SA. Ważnym punktem w podróżach biznesowych jest Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny. Odwiedzając miasto w celach biznesowych, warto zdecydować się na wynajem samochodu. Dzięki temu bez problemu dotrzesz na umówione spotkania.

 

Dla turysty

W Rzeszowie można podziwiać architekturę z XIX wieku oraz przełomu XIX i XX wieku. Ważnym punktem w Rzeszowie jest niewątpliwie kościół farny pw. św. Wojciecha i Stanisława. Z pewnością należy odwiedzić również rynek rzeszowski z wejściem do podziemi (Podziemna Trasa Turystyczna) i neogotyckim ratuszem, a także Aleję pod Kasztanami. W Rzeszowie znajduje się również multimedialna fontanna, która zachwyca efektami dźwiękowymi i świetlnymi. Miłośnicy kultury mogą udać się do Muzeum Dobranocek czy Galerii Rzeszów, Zamku Lubomirskich czy Muzeum Okręgowego. Aby dotrzeć do wszystkich interesujących miejsc, warto zdecydować się na wynajem samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Rzeszów

Tanio, szybko i bez zbędnych formalności – tak działa Enterprise Rent-A-Car. Rozumiemy, że przy wynajmie auta czas odgrywa nierzadko ważną rolę, dlatego do minimum ograniczamy wszelkie formalności. Chcemy, aby nie tylko jazda autem z naszej floty była dla Ciebie przyjemna, ale również cały proces jego wypożyczenia. Jeśli zatem liczą się dla Ciebie sprawdzone rozwiązania, niskie ceny, miła obsługa oraz przede wszystkim bezpieczeństwo jazdy, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty Enterprise – wypożyczalni samochodów Rzeszów.


Opinie klientów o wypożyczalni w Rzeszowie

Opinie klientów o wypożyczalni w Rzeszowie

⭐⭐⭐⭐⭐

Najlepsza firma do wynajmu samochodów.  Umowa wynajmu przejrzysta i nie ma problemu z rozliczeniem.

23.07.2021 Marcin

⭐⭐⭐⭐⭐

Bardzo profesjonalna i miła obsługa. Auta nowe i zadbane. Polecam

06.08.2021 Kamil

⭐⭐⭐⭐⭐

Jestem bardzo zadowolony z wynajmu samochodu. Obsługa na najwyższym poziomie. Odbiór auta szybki i bezproblemowy. Polecam!

20.10.2021 Krystian