Wypożyczalnia samochodów Chorwacja


Podróż do Chorwacji może być wspaniałą przygodą, podczas której warto odwiedzić wiele niezwykłych atrakcji. Ze względu na znaczne odległości pomiędzy ich lokalizacjami, najwygodniejszym rozwiązaniem jest wypożyczenie samochodu. W Enterprise możesz zarezerwować idealnie dopasowany do Twoich potrzeb pojazd w zaledwie kilka minut, bez wychodzenia z domu. Wypożyczenie samochodu w Chorwacji za pośrednictwem naszego internetowego systemu rezerwacji jest dziecinnie proste. W ofercie dostępna jest szeroka gama modeli samochodów obejmująca zarówno kompaktowe auta miejskie, jak i pojazdy kategorii premium, a nawet kabriolety. Dodatkowo naszym klientom udostępniamy również vany, samochody dostawcze oraz SUV-y, które sprawdzą się w każdych warunkach. W cenie wynajmu uwzględnione jest ubezpieczenie Autocasco, dodatkowe ubezpieczenie OC oraz ubezpieczenie pojazdu od kradzieży. Wśród wyposażenia dodatkowego znajdziesz foteliki dla dzieci, nawigację samochodową GPS, czy zestaw opon zimowych.

Nasze wypożyczalnie samochodów - Chorwacja

Decydując się na wynajem samochodu w Enterprise, do wyboru masz 5 dogodnych lokalizacji w których możesz odebrać lub zwrócić pojazd. Są to:

  • lotnisko w Dubrowniku,
  • lotnisko w Puli,
  • lotnisko w Splicie,
  • lotnisko w Zadarze,
  • lotnisko w Zagrzebiu.

Dzięki temu bez problemu zaplanujesz trasę wycieczki nie nadkładając drogi i odwiedzisz wszystkie najpiękniejsze zakątki kraju. Dokonując rezerwacji jeszcze przed wyjazdem nie tylko zaoszczędzisz czas, który musiałbyś poświęcić na formalności na miejscu, ale również dokładnie zaplanujesz budżet, jaki chcesz przeznaczyć na transport. Rezerwacja w Enterprise jest zawsze darmowa, jednak, jeśli chcesz, możesz zapłacić za auto z góry i dzięki temu skorzystać z wyjątkowo korzystnej ceny promocyjnej. Wybierz naszą wypożyczalnię samochodów w Chorwacji i ciesz się podróżą bezpiecznym i komfortowym autem dopasowanym do Twoich potrzeb.


Chorwacka wersja strony - Chorwacja – (enterprise.hr)