Wypożyczalnia samochodów Czechy


Nasza międzynarodowa wypożyczalnia samochodów w Czechach zapewnia wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy na przejrzystych zasadach. Rozbudowana flota nowoczesnych aut w różnym standardzie pozwala na wybór pojazdu w pełni dopasowanego do Twoich potrzeb. Wynajem samochodu w Czechach oraz w innych oddziałach Enterprise adresowany jest do klientów indywidualnych i biznesowych.

Wynajem samochodów Czechy – korzyści

Co jeszcze zyskujesz decydując się na wynajem samochodów w Czechach?

  • wysoką dostępność samochodów
  • wynajem samochodu dostosowany do potrzeb i wymagań klientów indywidualnych i biznesowych
  • wyjątkową ofertę luksusową oraz możliwość wynajmu auta z kierowcą
  • szeroki wybór samochodów od renowowanych marek
  • nowoczesne i bezpieczne auta
  • jasne warunki umowy wynajmu oraz minimum formalności
  • możliwość zamówienia samochodu o dowolnej porze drogą online (dostępna 24/7)
  • korzystne ceny i komfortowe warunki wynajmu samochodu
  • wsparcie stacjonarne, telefoniczne i online
  • wygodną formę płatności

Tani wynajem aut – Czechy

To ile kosztuje wypożyczenie samochodu w Czechach w jednym z oddziałów Enterprise zależy od trzech czynników: długości czasu wynajmu, marki samochodu oraz programu, w ramach którego jest on wypożyczany. Zawsze staramy się zapewnić naszym klientom wynajem samochodu na maksymalnie atrakcyjnych warunkach. Oferujemy również dogodną opcję odbioru oraz zwrotu w wybranej przez klienta lokalizacji.

Wypożyczalnia aut Czechy – co warto zobaczyć?

Czechy każdego roku są celem turystycznym dla tysięcy osób. Państwo to słynie z oryginalnej architektury z zamkami i pałacami, znanych uzdrowisk, wyśmienitych piw oraz doskonałej lokalnej kuchni. Jakie miejsca cieszą się największą popularnością wśród przyjezdnych? Na pierwszym miejscu znajduje się oczywiście stolica Czech, czyli Praga. To miasto, które zachwyca o każdej porze roku. Będąc w Czechach trzeba zobaczyć również zabytki, takie jak Most Karola w Pradze, zamek na Hradczanach, praski Rynek Staromiejski, czy katedrę św. Wita. Ogromne wrażenie robi też skalne miasto leżące w Górach Stołowych. Warto odwiedzić również Czeski Krumlov, czyli miasto, które powstało wokół XIII-wiecznego zamku mieszczącego się na nadbrzeżnej skale. Ważnym punktem każdej wycieczki powinno być miasteczko Kutná Hora, w którym mieszczą się kościół św. Barbary i Katedra Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Wyjątkowe jest też miasteczko Třebíčz z bazyliką św. Prokopa. Czechy słyną też z licznych uzdrowisk, z których do najpopularniejszych należą Karlowe Wary, Mariańskie Łaźnie, a także Franciszkowe Łaźnie. Miłośnicy gór koniecznie muszą poznać Góry Izerskie, Szumawy oraz czeskie Karkonosze. Z kolei Rudawy uznawane są za jedne z najbardziej malowniczych pogórzy. W Czechach wyróżnia się trzy regiony – Czechy, Morawy oraz Śląsk Czeski, a każdy z nich jest godny bliższego poznania. Skorzystanie z usług wypożyczalni samochodów w Czechach pozwala na swobodne poruszanie się po tym wyjątkowym kraju.

Będąc w Czechach warto postać na wynajem samochodu z lotniska. Do głównych lotnisk zalicza się: lotnisko Praga (PRG), Brno (BRQ), Karlove Wary (LKKV), Pardubice (PED), Uherské Hradiště (UHE) oraz Ostrava (OSR). Z każdej z wymienionych lokalizacji szybko i z łatwością dotrzesz w ciekawe miejsca. Ułatwi Ci to wynajem samochodu, z którym szybko wyjedziesz z lotniska, wygodnie spakujesz bagaże i ruszysz w dalszą podróż.

Wynajem aut Czechy

Decydując się na wypożyczenie samochodu w Czechach możesz dotrzeć do dowolnie wybranego miejsca w tym pięknym kraju. Nie musisz martwić się ograniczeniami komunikacji zbiorowej. Wynajęte auto pozwala na dowolne zaplanowanie czasu podróży i daje pełen komfort. Wynajem auta w Enterprise jest szybkie, proste i bezpieczne. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, co oferuje nasza wypożyczalnia samochodów w Czechach.


Czeska wersja strony - Czechy – (enterprise.cz)