Wypożyczalnia samochodów Ateny, Grecja


Nasza wypożyczalnia samochodów w Atenach to gwarancja wynajmu auta w wybranym standardzie i na korzystnych warunkach. Stawiamy na niskie ceny przy najwyższym poziomie obsługi. Oferujmy wynajem samochodów krótko-, średnio- lub długoterminowy dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Masz również dowolność w wyborze miejsca odbioru i zwrotu samochodu.

Wynajem samochodu Ateny – korzyści

Co zyskujesz, decydując się na wynajem samochodu w Atenach?

  • konkurencyjne ceny wynajmu samochodów
  • nowoczesne i bezpieczne auta
  • przyjazną formę płatności
  • rozbudowaną flotę samochodów renomowanych marek
  • wygodne składanie zamówień przez platformę online dostępną 24/7
  • pomocną obsługę stacjonarną, telefoniczną i online
  • szeroką ofertę dopasowaną do klientów indywidualnych oraz biznesowych
  • przejrzyste warunki umowy i minimum formalności
  • ofertę luksusową oraz wynajem samochodu z kierowcą
  • auta dostępne w licznych lokalizacjach na terenie kraju

Tani wynajem aut – Ateny

Nasza wypożyczalnia samochodów w Atenach oferuje wynajem auta w dogodnych cenach. To ile, kosztuje wynajem samochodu zależy przede wszystkim od trzech czynników – długości czasu wynajmu, marki samochodu oraz programu, w ramach którego się go wynajmuje. Oferujemy również rozbudowaną, obowiązującą przez cały rok pulę zniżek w najmie krótko-, średnio- oraz długoterminowym. Możliwość odbioru i zwrotu samochodu w dowolnej lokalizacji to dodatkowa wygoda. Co więcej, członkowie Programu Enterprise Plus mogą skorzystać z darmowych przejazdów i indywidualnej oferty dla biznesu.

Wypożyczalnia aut Ateny – co warto zobaczyć?

W Atenach możesz cieszyć się licznymi muzeami, kościołami i zabytkami, a także nowoczesny życiem. Turyści chętnie odwiedzają czynne do rana kluby, restauracje, knajpki oraz tawerny. Jednak, aby w pełni cieszyć się urokiem pięknych Aten, warto postawić na wynajem auta. Podróżując samochodem szybko i wygodnie dotrzesz do wszystkich zaplanowanych punktów podróży. Nasza wypożyczalnia samochodów w Atenach pozwali Ci na wybór auta idealnie dopasowanego do Twoich potrzeb.

Będąc w tym wyjątkowym mieście koniecznie musisz dotrzeć do centrum, czyli na plac Syntagma, zwany Placem Konstytucji. Jeśli pojawisz się tu o właściwej porze, zobaczysz zmianę warty przy placu. Ateny słyną z zabytków kultury antycznej, dlatego obowiązkowym punktem w zwiedzaniu jest także Akropol wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Znajdziesz tu m.in. Partenon, świątynię Ateny Nike czy Teatr Dionizosa. Warto odwiedzić też Łuk Hardiana, Świątynię Zeusa Olimpijskiego, Wieżę Wiatrów czy cmentarz Keramejskos.

Nie zapomnij również o najstarszej dzielnicy, którą jest Plaka z wąskimi uliczkami i kamienicami z XVIII wieku. Pełna muzeów, kościołów, knajpek i sklepów zachwyca niepowtarzalną atmosferą. Koniecznie zawitaj też na „Schodach Plaki”, gdzie na całej długości mieszczą się knajpki i tawerny, w których wieczorem jest szczególnie przyjemnie.

Będąc w tej zabytkowej dzielnicy warto też poznać niewielki obszar o nazwie Anafiotika. Zabudowany w stylu architektury cykladzkiej tworzy klimat niewielkiej wyspy w samym sercu Aten. Zobaczysz tam 45 niewielkich białych domów z czerwonymi dachówkami oddzielonych wąskimi krętymi uliczkami. Wszechobecny zapach suszącego się prania, kręcące się koty i pnącza róż oraz jaśminu to niemal bajkowa sceneria.

Jeśli przylatujesz do Aten, dobrym rozwiązaniem jest wynajem auta z lotniska. Port lotniczy Ateny im. Elefteriosa Wenizelosa położony jest w odległości 25 km na wschód od centrum Aten. Jest on dobrze skomunikowany z resztą miasta – do centrum i na północ prowadzi płatna autostrada Attiki Odos. Do części zachodniej można dostać się aleją Varis Koropiou. Na wschód prowadzi aleja Sparta-Loutsa, a na południe aleja Laurio. Nasza wypożyczalnia samochodów w Atenach dostarczy Ci auto na lotnisko, dzięki czemu szybko i z łatwością dotrzesz w każde miejsce w mieście.

Wynajem aut Ateny

Wybierając wynajem samochodu zyskujesz pełną swobodę podróży. Możesz zdecydować się na pojazd doskonale dopasowany do swoich potrzeb i cieszyć się wyjątkowym komfortem. Korzystając z naszej wypożyczalni samochodów w Atenach masz też pewność, że otrzymasz bezpieczne, zgodne z Twoimi wymaganiami auto. Dzięki temu bez problemu dotrzesz w każde wybrane miejsce. Sam wynajem samochodu jest szybki i bardzo prosty. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.


Grecka wersja strony - Grecja – (enterprise.gr)