Wypożyczalnia samochodów HiszpaniaMiędzynarodowa wypożyczalnia samochodów w Hiszpanii Enterprise zapewni Ci nowoczesne auta w każdym standardzie. Oferujemy najkorzystniejsze warunki wynajmu oraz dogodne opcje odbioru i zwrotu auta w każdej wybranej lokalizacji.

Wynajem samochodów w hiszpańskich oddziałach wypożyczalni aut to szereg korzyści, w tym:

 • najwyższa dostępność samochodów w każdej lokalizacji na terenie całego kraju,
 • wiele opcji dostosowanych do potrzeb i wymagań klientów indywidualnych i biznesowych,
 • specjalna oferta luksusowa i wynajem aut z kierowcą,
 • nowoczesna, bezpieczna i komfortowa flota aut od renomowanych marek,
 • samochody dostosowane do warunków podróżowania i rzeźby terenu w Hiszpanii,
 • przejrzyste umowy i minimum formalności,
 • możliwość składania zamówień 24/7 przez naszą platformę online,
 • pomocna obsługa stacjonarna, telefoniczna i online,
 • wygoda płatności,
 • najkorzystniejsze warunki i atrakcyjne ceny wynajmu.

Poznaj szczegóły naszej oferty. Sprawdź, jak udało nam się dostosować ją do wymagań klientów i warunków podróżowania w Hiszpanii.

Okres najmu samochodu w Hiszpanii

Zapewniamy elastyczne opcje czasowe wynajmu dopasowane do potrzeb klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujmy możliwość wynajmu samochodu na dowolny czas, a w razie potrzeby przedłużenia umowy na kolejny okres. Zyskujesz tym samym praktycznie nieograniczone możliwości wynajmu.

Wynajem krótkoterminowy – do jednego miesiąca

Krótkoterminowy wynajem aut w Hiszpanii to oferta skierowana zarówno do klientów prywatnych, jak i biznesowych. W ramach tej opcji wypożyczamy auta na okres do jednego miesiąca.

To opcja dla klientów pragnących wynająć samochód na jeden dzień, weekend lub dwutygodniowy urlop. Nasze samochody pozwolą eksplorować kraj lub kontynuować podróż w sytuacji awarii Twojego pojazdu.

Wynajem krótkoterminowy to także wygodne rozwiązanie dla biznesu. W ramach programu Enterprise dla klientów biznesowych oferujemy auta na wyjazdy służbowe, szkolenia, projekty lub spotkania biznesowe.

Wynajem średnioterminowy – samochód na miesiąc lub dłużej

Średnioterminowy wynajem aut w Hiszpanii to idealna opcja na okres powyżej 1 miesiąca. Oferujemy ją firmom, które poszukują floty biznesowej lub pragną powiększyć liczbę swoich aut.

To również szybkie rozwiązanie dla firm borykających się z awarią lub przedłużającą się naprawą swoich samochodów. Z wynajmu samochodu na miesiąc lub dłużej często korzystają też expaci czy stażyści. W ramach tej opcji zapewniamy pełne wsparcie, długoterminowe zniżki i atrakcyjne ceny all-inclusive.

Wynajem samochodów dla biznesu – oferta specjalna

Oferta wypożyczalni Enterprise dla biznesu to ekskluzywne rozwiązania i najbardziej zaawansowane pojazdy. Obejmuje ona szereg usług specjalnych i korzystne, dostosowane do biznesu warunki umowy. W ramach elitarnych programów wynajmu samochodów dla biznesu oferujemy:

 • zarówno wynajem krótkoterminowy, jak i wynajem na minimum miesiąc;
 • specjalny program lojalnościowy Enterprise Plus. W zamian za zbierane punkty, umożliwia on darmowe przejazdy i specjalną, przyspieszoną obsługę w najwyższym standardzie;
 • wynajem luksusowego samochodu z kierowcą;
 • usługę Flex-E-Rent, czyli wynajem samochodów specjalistycznych. Są to auta z systemem kontroli temperatury lub z udogodnieniami dla osób z niepełnosprawnością ruchową;
 • najwyższej klasy samochody z wifi, Bluetooth, nowoczesną nawigacją i USB.

Współpraca z klientami biznesowymi opiera się na personalizowanych programach. Uwzględniamy w nich potrzeby klientów i oferujemy specjalne usługi.

Flota wypożyczalni Enterprise - najlepszych auta dopasowane do potrzeb

Enterprise dysponuje flotą prawie 2 milionów samochodów. Tak liczne auta to gwarancja dostępności naszych usług w całej Europie i Hiszpanii. Nasze samochody to najlepsze marki, różne klasy, najwyższa funkcjonalność i bezpieczeństwo.

W Hiszpanii prowadzimy wynajem samochodów wielu renomowanych i luksusowych marek. To auta w różnych poziomach standardu, dostosowane do preferencji klientów. Nasza flota to:

 • samochody klasy ekonomicznej: Toyota Yaris i podobne,
 • auta kompaktowe i kompaktowe Kombi: Toyota Auris lub Toyota Auris STW,
 • samochody klasy średniej: Toyota Avensis,
 • auta klasy Grande: Lexus IS200T,
 • samochody Premium: Lexus GS200.

Samochody z naszej wypożyczalni nadają się do podróży zarówno po hiszpańskich autostradach, jak i górzystych terenach.

To samochody dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową i dużych rodzin lub grup.

Czujniki, poduszki powietrzne i inne nowoczesne zabezpieczenia podnoszą bezpieczeństwo korzystania z naszych pojazdów. Każde z nich jest też regularnie serwisowane i wyposażone w apteczkę.

Wynajem samochodu i atrakcje Hiszpanii

Wynajem auta z naszej wypożyczalni pozwala naszym klientom maksymalnie wykorzystać czas podróży. Możesz szybko dostać się nawet w trudno dostępne miejsca, jadąc do nich prosto ze spotkania biznesowego. Warto skorzystać z bogactwa Hiszpanii i przeżyć w niej jak najwięcej.

Oto kilka miejsc w Hiszpanii, które pozwoli zdobyć samochód z naszej wypożyczalni:

 • Ronda – zachwycające miasto w Andaluzji położone malowniczo w górzystej okolicy w sąsiedztwie wąwozu. Zachwycającą architekturę i rzeźbę terenu pozwolą zobaczyć nasze SUV-y.
 • Sewilla – miasto wymarzone na sesje ślubne dla nowożeńców. Wybierz się pięknym ekskluzywnym autem do romantycznej dzielnicy Barrio de Santa Cruz, w okolice katedry i zespołu pałacowego Alcázar.
 • Madryt – miejsce spotkań biznesmenów i bizneswomen z całego świata. Tradycyjne i hotelowe restauracje to doskonałe miejsca na służbowe kolacje i negocjacje. Imponujący Lexus lub Mercedes zrobią dobre wrażenie na partnerze biznesowym.

Co musisz wiedzieć wynajmując samochód w Hiszpanii?

Warunki i zasady jazdy w Hiszpanii różnią się nieznacznie od polskich. Warto zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas podróży. Poznaj najważniejsze przepisy drogowe i warunki panujące na hiszpańskich drogach.

Hiszpańskie przepisy drogowe

Podróżując samochodem po Hiszpanii, warto znać podstawowe różnice między polskim a hiszpańskim prawem drogowym. Ważne są także zwyczaje miejscowej ludności wpływające na bezpieczeństwo poruszania się po drogach.

 • Pamiętaj, aby mieć włączone światła mijania zawsze wtedy, gdy jedziesz autem nocą lub przejeżdżasz przez tunele.
 • Na drogach ekspresowych i autostradach limit prędkości wynosi 120 km/h, natomiast w terenie zabudowanym 50 km/h.
 • Zachowaj również wzmożoną czujność na rondach.
 • Uważaj też na przejściach dla pieszych – piesi Hiszpanie mają bardzo swobodny stosunek do sygnalizacji świetlnej.

Hiszpańskie drogi i autostrady

Wynajmując nasze auta, możesz szybko i swobodnie przemierzać kraj rozbudowaną siecią autostrad. Dobrą alternatywę dla autostrad stanowią drogi krajowe. Możesz uniknąć opłat za przejazdy autostradami i poruszać się wyłącznie zwykłymi drogami. Dostaniesz się nimi w każdy zakątek kraju.

Warunki pogodowe i stan dróg w Hiszpanii

Warunki jazdy samochodem po Hiszpanii są bardzo komfortowe. Dotyczy to zarówno warunków pogodowych, jak i stanu hiszpańskich dróg.

Zarówno drogi krajowe, jak i autostrady w Hiszpanii są w bardzo dobrym stanie. Warunki pogodowe zazwyczaj gwarantują dobrą widoczność i nie powodują niebezpiecznych poślizgów. Jedyną niedogodność stanowi upał. Nasza wypożyczalnia samochodów udostępnia jednak wyłącznie auta z klimatyzacją, która pozwala cieszyć się komfortową jazdą.

Skąd możesz odebrać nasz samochód w Hiszpanii?

Prowadzimy w Hiszpanii ponad 100 punktów wynajmu samochodów. Tak liczna oferta gwarantuje dostępność naszych aut w każdej lokalizacji w kraju. Możesz odebrać samochód prosto z jednej z naszych wypożyczalni lub skorzystać w innych możliwości.

Prowadzimy wypożyczalnie w następujących miastach:

Alicante, Almeria, Badajoz, Barcelona, Bilbao, Ciudad, Coruña, Girona, Granada, Ibiza, Madryt, Malaga, Majorka, Minorka, Murcia, San Sebastian, Santander, Sewilla, Walencja.

Aby wypożyczyć auto, nie musisz jechać do naszej wypożyczalni. Możesz wynająć samochód na lotnisku lub zamówić auto na dowolny adres.

Wynajem samochodu na lotnisku w Hiszpanii

Prowadzimy wynajem samochodów na lotniskach w wielu hiszpańskich miastach. Opcja ta pozwala poczuć się komfortowo i bezpiecznie natychmiast po przylocie do Hiszpanii. To oferta, z której chętnie korzystają nasi klienci biznesowi.

Podstawianie samochodu pod Twój adres

Przywozimy nasze samochody pod dowolny wskazany przez klienta adres na terenie całej Hiszpanii.

To pewność wygody i punktualności dostawy naszych aut. Usługa ta pozwala zaoszczędzić wiele czasu i stresu na poruszanie się po obcym mieście.

To także idealne rozwiązanie, gdy przewoźnik na wycieczce po Hiszpanii nie spełnia wymagań podróżujących. Pomożemy wówczas uratować rodzinne wakacje, podjeżdżając naszym autem w dowolnie wybrane miejsce.

Tani wynajem samochodów – ile kosztuje wypożyczenie auta w Hiszpanii?

Cena za wypożyczenie auta z naszej wypożyczalni w Hiszpanii zależy od kilku czynników. Koszt ustalamy przede wszystkim na podstawie długości czasu wynajmu. Inne czynniki to marka i program, w ramach którego wypożyczamy pojazd.

Projektujemy też kalendarz zniżek obejmujący cały rok. Oferujemy naszym klientom liczne krótko- i długoterminowe ulgi, w tym darmowe przejazdy dla członków klubu Enterprise i personalizowane oferty dla biznesu.

Nasza rozbudowana oferta zniżek, rozsądne kryteria ustalania cen wynajmu oraz korzystny system promocji, sprawiają, że oferta Enterprise należy do najbardziej konkurencyjnych na rynku i pozwalają na naprawdę tani wynajem auta w Hiszpanii.

Hiszpańska wypożyczalnia samochodów Enterprise

Wynajem aut w Hiszpanii to pewność najwyższego komfortu, maksimum mobilności i poczucia bezpieczeństwa. Korzystając z naszej bogatej oferty dla klientów indywidualnych lub biznesowych, zyskujesz najszerszy wybór opcji dostosowanych do potrzeb Twoich i Twoich współpodróżników.

W ramach wynajmu auta zapewniamy:

 • komfort podróży po Hiszpanii klimatyzowanym autem w wybranym standardzie,
 • personalizowaną elitarną ofertę dla biznesu i luksusową opcję wynajmu samochodu z kierowcą,
 • wygodę i oszczędność czasu dzięki możliwości odbioru pojazdu z wybranego adresu,
 • nieograniczoną możliwość przedłużania wynajmu,
 • najwyższą dostępność i duży wybór samochodów od zaufanych marek,
 • szeroką ofertę samochodów specjalistycznych,
 • korzystne ceny, atrakcyjne zniżki dla biznesu i sezonowe promocje,
 • pełne wsparcie i doradztwo naszej firmy zarówno na etapie zamawiania, jak i korzystania z samochodów,
 • brak zbędnych formalności, przejrzystą umowę i wygodny system płatności.

Postaw na wynajem samochodu w Hiszpanii z Wypożyczalnią Enterprise. Poczuj komfort i bezpieczeństwo prywatnej przestrzeni w podróży z idealnie dopasowanym samochodem.

Hiszpańska wersja strony - Hiszpania – (enterprise.es)