Wypożyczalnia samochodów Amsterdam, Holandia


Amsterdam jest kierunkiem bardzo chętnie wybieranym przez turystów. Znaleźć tu można bowiem mnóstwo zabytków, terenów zielonych sprzyjających rekreacji, wyjątkową architekturę i bogactwo kulturalne. Wynajęty samochód pozwoli Ci szybko pokonywać odległości i odwiedzić miejsca, takie jak choćby Zaans Museum.

Stolica Holandii jest obsługiwana przez doskonale znany, międzynarodowy port lotniczy Schiphol, oddalony od centrum miasta o 21 km. Samochód z łatwością wypożyczysz już na lotnisku, dzięki czemu kilkanaście minut później znajdziesz się w Amsterdamie.

Amsterdam – informacje dla kierowcy

Najważniejsze, o czym należy pamiętać, poruszając się samochodem po stolicy Holandii to bezwzględne ustępowanie pierwszeństwa rowerzystom. Mają oni tutaj pierwszeństwo nad samochodami. Zamierzając skręcić w prawo, upewnij się więc, czy ścieżką dla rowerów nie nadjeżdża cyklista.

Ruch uliczny w Amsterdamie jest dość intensywny, tworzą go zarówno mieszkańcy, jak i turyści. W godzinach szczytu warto doliczyć około 30 minut do zakładanego czasu przeznaczonego na dotarcie do celu.


Holenderska wersja strony - Holandia – (enterprise.nl)