Wypożyczalnia samochodów Islandia


Najważniejsze atrakcje Islandii, czyli malownicze fiordy, wodospady, wąwozy i lodowce, porozrzucane są po terenie całego kraju, również w jego wewnętrznej części zwanej interiorem. Dojazd do wielu z tych miejsc komunikacją publiczną jest utrudniony lub wręcz niemożliwy, a ceny autobusów są dość wysokie, dlatego najlepszym sposobem na zwiedzanie Islandii jest wynajem samochodu. W Enterprise znajdziesz szeroką gamę modeli pojazdów, od małych samochodów miejskich, po SUV-y do zadań specjalnych, którymi bez obaw zwiedzisz szutrowe szlaki interioru. W naszej ofercie znajdziesz także auta typu van, które bez problemu pomieszczą dużą rodzinę lub paczkę znajomych, a także samochody klasy premium, idealne podczas podróży biznesowej. W cenę rezerwacji wliczone są również ubezpieczenia od uszkodzenia pojazdu, kradzieży, NNW oraz dodatkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności. Dodatkowo możesz wykupić ubezpieczenie wypożyczenia samochodu z zerowym wkładem własnym oraz assistance, które polecamy szczególnie osobom planującym eksplorację dzikiego wnętrza kraju.

Szybkie i wygodne wypożyczenie samochodu - Islandia

Wybierając wypożyczalnię Enterprise, za pomocą prostego formularza w języku polskim, w kilka minut zarezerwujesz dokładnie takie auto, jakiego potrzebujesz. Dzięki temu możesz załatwić wszystkie niezbędne formalności, nie wychodząc z domu i zyskać pewność, że po Twoim przybyciu do Islandii, czekać będzie na Ciebie nowoczesne, komfortowo wyposażone auto, w pełni gotowe do drogi. W trakcie rezerwacji możesz wybrać wyposażenie dodatkowe, takie jak foteliki dla dzieci w trzech rozmiarach, nawigację GPS, czy modem Wi-Fi. 

Odbioru i zwrotu dokonać możesz w jednej z trzech lokalizacji na terenie kraju:

  • na lotnisku w Keflavik,
  • na dworcu autobusowym BSI w Reykjaviku,
  • w porcie Skarfabakki w Reykjaviku.

Nie zwlekaj i już dziś bezpłatnie zarezerwuj w Enterprise wymarzony samochód, który zabierze Cię w niezapomnianą podróż po Islandii.


Islandzka wersja strony - Islandia – (enterpriserentacar.is)