Wypożyczalnia samochodów Norwegia


Norwegia to kraj, który słynie z niezwykle malowniczych tras samochodowych, wijących się pomiędzy szczytami gór, wzdłuż wybrzeży i nad fiordami. To właśnie tu znajduje się słynna Droga Trolli, uznawana przez wiele osób za jedną z najbardziej widokowych na świecie. Nic więc dziwnego, że spora część turystów podróżujących do Norwegii, wybiera wynajęty samochód, jako środek transportu. W wypożyczalni Enterprise naszym klientom oferujemy szeroki wybór modeli pojazdów, dzięki czemu każdy znajdzie auto dopasowane do swoich potrzeb i budżetu, który chce przeznaczyć. Wynajmiesz u nas zarówno kompaktowe auta miejskie, przestronne kombi, samochody z klasy premium, jak i vany oraz SUV-y, idealne na kręte norweskie drogi. Bez względu na to, który z nich wybierzesz, w cenie wypożyczenia otrzymasz nowoczesny, komfortowy, a przede wszystkim bezpieczny pojazd, który niezawodnie zawiezie Cię dokąd tylko zechcesz.

Szybkie i wygodne wypożyczenie samochodu - Norwegia

Wynajem samochodu w Enterprise to niedrogie i komfortowe rozwiązanie, dzięki któremu możesz zarezerwować wybrany pojazd zaledwie w kilka minut i bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić przejrzysty formularz w języku polskim, by po przybyciu do Norwegii na klienta czekało zatankowane, odpowiednio wyposażone i gotowe do drogi auto. Jeśli podróżujesz do Norwegii samolotem, zachęcamy do podania szczegółów lotu, dzięki czemu będziemy mogli przygotować samochód dokładnie na Twoje przybycie. Dzięki wcześniejszej rezerwacji oszczędzisz czas i ewentualny stres, który może wiązać się z formalnościami na miejscu, a także określisz dokładny budżet, który chcesz przeznaczyć na wynajem samochodu. Sama rezerwacja jest zupełnie bezpłatna i możesz zrezygnować z niej na każdym etapie. W cenę wliczone zostało podstawowe ubezpieczenie, które obejmuje uszkodzenia pojazdu, kradzież, uszkodzenia szyb i opon oraz ubezpieczenie od odpowiedzialności.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszych placówek w Norwegii, które znajdziesz na lotnisku Oslo-Gardermoen oraz w Klofta.


Norweska wersja strony - Norwegia – (enterprise.no)