Wynajem VANów - tani wynajem aut | Enterpriserentacar.pl | Enterprise Rent-A-Car

Wynajem VANów


Wypożyczalnia Enterprise oferuje kompleksowy wynajem VANów. Pojazdy z naszej floty dostępne są w 2 klasach cenowych. Oferujemy:

·         wynajem standardowego VANa,

·         wynajem VANa klasy średniej.

Wszystkie oferowane przez nas samochody są przestronne i gwarantują optymalny komfort podróży. Posiadają dużą przestrzeń bagażową, zapewniają płynną i dynamiczną jazdę nawet przy komplecie pasażerów, a także pozwalają oszczędzić paliwo. Wynajem VANów to rozwiązanie sprzyjające komfortowi i bezpieczeństwu podróżujących, nad czym czuwają: poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy oraz system ABS. 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oddając im do dyspozycji samochody przeznaczone zarówno na wakacyjne wyjazdy, również te zagraniczne, jak i służbowe delegacje, oferujemy wynajem VANów:

·         krótkoterminowy, 

·         długoterminowy.

Wynajem VANa - na wakacje i nie tylko

 

Oferowany na wynajem VAN to rozwiązanie doskonałe dla rodzin z dziećmi. Duża przestronność i łatwe prowadzenie zapewniają bardzo wysoki komfort podróżowania dla większej grupy osób. VAN sprawdzi się zarówno w przypadku dłuższych wyjazdów wakacyjnych, jak i weekendowych wypadów za miasto. Funkcjonalność VANa docenią również firmy, które korzystając z usługi wynajmu mogą przeznaczyć go do przewozu gości, na wyjazdy służbowe (szkolenia czy konferencje), a także na wyjazdy integracyjne. 

VAN - wynajem z Enterprise

 

Przestronne wnętrze auta, wygodne siedzenia, klimatyzacja, duża swoboda - to wszystko zapewnia każdy oferowany przez nas VAN - wynajem z Enterprise to gwarancja bezpiecznego i komfortowego podróżowania. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne oraz w pełni wyposażone VANy, zarówno 7-osobowe, jak i 9-osobowe, co pozwala na dodatkową oszczędność kosztów. 

Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni, wynajmij VANa i ciesz się komfortem podróżowania.