Wynajem VANów


Wypożyczalnia samochodów Enterprise Rent-A-Car dysponuje flotą prawie 2 milionów aut dostępnych w 90 krajach na całym świecie. Od 2014 roku z sukcesem działamy również na polskim rynku, oferując m.in. wynajem vanów. Te pojemne auta mieszczą od 7 do 9 osób, dlatego sprawdzą się podczas rodzinnych wycieczek i dłuższych wakacji. Nasza wypożyczalnia ma w swojej ofercie również pojazdy przystosowane do osób niepełnosprawnych ruchowo. Jeśli zatem planujesz wyjazd w towarzystwie rodziny i przyjaciół i potrzebujesz zmieścić sporą ilość bagaży, zdecyduj się na wypożyczenie vana.

Van ‒ wypożyczalnia Enterprise Rent-A-Car

Wypożyczalnia vanów Enterprise oferuje kompleksowy wynajem auta 6-osobowego. Pojazdy z naszej floty dostępne są w 2 kategoriach cenowych. Oferujemy:

  • wynajem – standardowy van lub minivan,
  • wynajem vana kategorii średniej.

Wszystkie oferowane przez nas samochody są przestronne i gwarantują optymalny komfort podróży. Posiadają dużą przestrzeń bagażową, zapewniają płynną i dynamiczną jazdę nawet przy komplecie pasażerów, a także pozwalają oszczędzić paliwo. Wynajem samochodów van to rozwiązanie sprzyjające komfortowi i bezpieczeństwu podróżujących, nad czym czuwają: poduszki powietrzne, wspomaganie kierownicy oraz system ABS. 

Auto 6-osobowe – wynajem vana krótko- lub długoterminowy 

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów i oddając im do dyspozycji samochody przeznaczone zarówno na wakacyjne wyjazdy, również te zagraniczne, jak i służbowe delegacje, oferujemy wynajem vanów:

  • krótkoterminowy – wynajem vanów na okres krótszy niż miesiąc. Jest to rozwiązanie dla osób, które chcą wypożyczyć samochód zarówno na jednodniowy wypad za miasto, jak i dwutygodniowe wakacje z rodziną; 
  • średnioterminowy – wynajem vana na dłużej niż miesiąc i krócej niż 2 lata. Ta opcja sprawdzi się w przypadku przedsiębiorców, którzy potrzebują floty biznesowej lub zależy im na jej poszerzeniu;
  • długoterminowy – jeśli potrzebujesz auta na dłużej niż 2 lata, zdecyduj się na długoterminowy wynajem vana.

Wynajem vana – na wakacje i nie tylko

Oferowany na wynajem van to rozwiązanie doskonałe dla rodzin z dziećmi. Duża przestronność i łatwe prowadzenie zapewniają bardzo wysoki komfort podróżowania dla większej grupy osób. Van sprawdzi się zarówno w przypadku dłuższych wyjazdów wakacyjnych, jak i weekendowych wypadów za miasto. Funkcjonalność vana docenią również firmy, które korzystając z usługi wynajmu, mogą przeznaczyć go do przewozu gości, na wyjazdy służbowe (szkolenia czy konferencje), a także na wyjazdy integracyjne. 

Van – wynajem samochodów w doskonałym stanie technicznym

Wynajem aut 7-osobowych to gwarancja bezpieczeństwa. Podobnie, jak pozostałe auta dostępne w naszej ofercie: osobowe, SUVy, tak i vany podlegają regularnym przeglądom technicznym. Pracownicy Enterprise dokładają wszelkich starań, aby samochód, który oddajemy do Twojej dyspozycji, spełniał najwyższe wymogi zarówno pod kątem technicznym, jak i wizualnym. Ponadto regularnie wymieniamy naszą flotę, aby oferować najnowsze rozwiązania w dziedzinie motoryzacji. 

Vany z kompletnym wyposażeniem

Aby maksymalnie zwiększyć Twoje bezpieczeństwo, nasze vany wyposażone są w różnego rodzaju systemy bezpieczeństwa. Nasza flota to m.in. udogodnienia w postaci asystenta pasa ruchu, ESP, czujników ciśnienia w oponach, czy możliwości rozpoznawania znaków drogowych, wspomaganie kierownicy, poduszki powietrzne. Wszystko to, co zwiększy bezpieczeństwo na drodze i sprawi, że będziesz czerpać przyjemność z jazdy naszym vanem.

Wypożyczalnia samochodów 6-osobowych – ceny

Ile kosztuje wypożyczenie vana? Cena będzie w tym przypadku zależna od następujących czynników:

  • czasu wynajmu, 
  • kategorii auta, 
  • programu, w jakim samochód będzie wypożyczony.

Wynajem auta w naszej wypożyczalni wyróżniają jasne warunki umowy. Oferujemy szereg atrakcyjnych zniżek krótko-, średnio- i długoterminowych, które sprawiają, że wynajmiesz vana w atrakcyjnej cenie. Ponadto osoby przystępujące, do jednego z naszych programów – Program Enterprise Plus lub Program Wynajmu Biznesowego mogą liczyć na darmowe przejazdy oraz indywidualnie dopasowaną ofertę dla biznesu.

Enterprise – wypożyczalnia samochodów van

Przestronne wnętrze auta, wygodne siedzenia, klimatyzacja, duża swoboda - to wszystko zapewnia wynajem samochodu 6-osobowego. Van to gwarancja bezpiecznego i komfortowego podróżowania. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy nowoczesne oraz w pełni wyposażone vany, zarówno 7-osobowe, jak i 9-osobowe, co pozwala na dodatkową oszczędność kosztów za wynajem. Van to komfort podróżowania. Skorzystaj z oferty naszej wypożyczalni i podróżuj wygodnie i bezpiecznie.