Wypożyczalnia samochodów Włochy


Jeśli chcesz bez stresu i we własnym rytmie zwiedzić wszystkie najpiękniejsze miejsca we Włoszech, wypożyczenie samochodu w Enterprise będzie idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Dzięki naszemu wygodnemu i prostemu w obsłudze systemowi rezerwacji, szybko znajdziesz auto, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. Flota Enterprise to niezwykle szeroka gama modeli pojazdów, obejmująca małe, średnie i rodzinne samochody osobowe, a także 9 osobowe vany oraz auta segmentu premium. Wybrać możesz również preferowany typ skrzyni biegów oraz silnik tradycyjny lub hybrydowy. Wszystkie formalności związane z wypożyczeniem samochodu we Włoszech, załatwisz nie wychodząc z domu, poprzez wypełnienie krótkiego i przejrzystego formularza. Rezerwacja samochodu jest zupełnie bezpłatna i będziesz mógł z niej zrezygnować w dowolnym momencie. W cenie wynajmu uwzględniono podstawowe ubezpieczenia od skutków uszkodzenia pojazdu oraz kradzieży. Naszym klientom oferujemy również za dodatkową opłatą szeroki pakiet innych świadczeń ubezpieczeniowych oraz dodatkowe wyposażenie, takie jak foteliki dla dzieci, GPS i modem WI-Fi. 

Nasze wypożyczalnie samochodów - Włochy

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, stale rozszerzamy swoją działalność, otwierając biura w nowych lokalizacjach. We Włoszech są to między innymi lotniska:

  • Rzym-Fiumicino,
  • Florencja,
  • Mediolan-Malpensa,
  • Neapol,
  • Wenecja
  • oraz wiele innych

Dzięki temu z łatwością znajdziesz jedną z naszych agencji w pobliżu Twojego pobytu, gdzie wygodnie odbierzesz lub zwrócisz pojazd. Jeśli podróżujesz samolotem, możesz również podać nam szczegóły Twojego lotu podczas rejestracji, dzięki czemu będziemy w stanie przygotować auto dokładnie na Twoje przybycie.

Postaw na lidera branży wynajmu samochodów, wybierz naszą wypożyczalnię samochodów we Włoszech i wyrusz w podróż po tym malowniczym kraju jednym z naszych wygodnych i bezpiecznych pojazdów.


Włoska wersja strony - Włochy – (enterprise.it)