Wypożyczalnia samochodów Madryt, HiszpaniaHiszpańska stolica jest niewątpliwie jednym z najbardziej urokliwych zakątków Europy. Słynie ze wspaniałych zabytków i pięknej historii. Samochodem szybko dostaniesz się do popularnych miejsc, takich jak Królewski Ogród Botaniczny, park Retiro, Katedra Almudena, czy Palacio Real. 10 km od centrum miasta znajduje się znana sala koncertowa Palacio Vistalegre.

Turyści przylatujący na oddalony o 22 km od centrum międzynarodowy port lotniczy Adolfo Suárez, mogą wynająć samochód już na lotnisku. Podróż do Madrytu zajmuje wówczas kilkanaście minut.

Madryt – wskazówki dla kierowcy

Sieć dróg w stolicy Hiszpanii jest dobrze utrzymana, prowadzenie pojazdu nie nastręcza więc żadnych trudności. Musisz jednak pamiętać, że ścisłe centrum jest wyłączone z ruchu kołowego samochodów prywatnych. Dojedziesz tam tylko komunikacją lub taksówką. Jeśli chcesz cieszyć się płynną i przyjemną jazdą, staraj się unikać godzin szczytu, przypadających na okresy od 8:00 do 10:00 oraz od 16:00 do 18:00. Alternatywą jest poruszanie się po mieście w weekendy.

Hiszpańska wersja strony - Hiszpania – (enterprise.es)