Wypożyczalnia samochodów Sarajewo, Bośnia i Hercegowina


Malowniczo położona stolica Bośni i Hercegowiny zachęca do tego, by zanurzyć się w nią i zgłębić każdy zakątek. Wpływ na zabudowę i układ ulic ma niewątpliwie niestandardowe umiejscowienie – duża część miasta leży na stromych stokach okalających kotlinę znajdującą się pomiędzy pasmami górskimi. Sarajewo jest kierunkiem chętnie wybieranym przez turystów.

Wypożyczając samochód, otworzysz przed sobą nowe możliwości i z łatwością dotrzesz do każdego miejsca w kraju. Zachęcamy do odwiedzenia jednego z miejsc będących obowiązkowym punktem każdego turysty. To m.in. Most łaciński zawieszony nad rzeką Miljacka, Brusa Bezistan – kryty bazar, na którym kupisz niemal wszystko oraz Instytut bośniacki, umożliwiający poznanie lokalnej historii i kultury.

Za kierownicą należy zachować czujność, zdarza się bowiem Bośniakom lekko naginać przepisy, stosując zasadę "kto sprytniejszy".

Samochód jest najlepszym środkiem transportu w Bośni i Hercegowinie, dzięki niemu dotrzesz tam, gdzie nie udałoby się trafić, korzystając z komunikacji zbiorowej.