Gramy dalej jako sponsor UEFA Europa League

Rozgrywki UEFA Europa League okazały się fantastyczną przygodą. Jak dotąd rozgrywki Ligi Europy UEFA wiązały się z ogromnymi emocjami. W 2017 roku tytuł mistrza zdobyła po raz pierwszy drużyna Manchesteru United. Ogromnie się cieszymy, że możemy być sponsorem tej imprezy i dzielić wszystkie niesamowite chwile z najbardziej żywiołowymi kibicami świata.

Sprawdź oficjalny kalendarz rozgrywek na stronie UEFA.com i nie przegap żadnego z wydarzeń UEFA Europa League przez cały sezon 2017/2018.

 

PROMOCJA – RABAT 5%

Zrób z wypadu na czwartkowy mecz długi weekend! Zamierzasz wracać zaraz po ostatnim gwizdku czy zostaniesz dłużej? Cokolwiek planujesz, my oferujemy jeszcze więcej, by zapewnić wszystkim kibicom obsługę, na jaką zasługują. Być może nasz rabat 5% od całości kosztów wynajmu zainspiruje cię do przedłużenia pobytu. Zarezerwuj samochód w formularzu po prawej stronie.

Wymagane
Data i godzina odbioru
Wymagane
Data i godzina zwrotu
Wymagane
WIEK
Pytamy o wiek, by określić, czy możesz wypożyczać samochody niektórych klas. Młodych kierowców może obowiązywać dodatkowa opłata.
Wymagane
Numer kuponu, klienta lub spółki (opcjonalne)
KOD PIN FIRMY
Aby uzyskać dostęp do swojego konta firmowego, wpisz 3 pierwsze znaki nazwy firmy lub kod PIN (Wiadomość do ustalenia)
Wymagane
Niedostępne
Zamknięte
Zwrot poza godzinami pracy
Warunki
Oferta ważna w wybranych oddziałach Enterprise Rent-A-Car w Europie i na Bliskim Wschodzie, obowiązuje dla wynajmów rozpoczynających się 1 października 2015 roku lub później i kończących się 6 czerwca 2018 roku lub wcześniej. Przed dokonaniem rezerwacji prosimy o skontaktowanie się lokalnym oddziałem w celu potwierdzenia, czy dana placówka bierze udział w promocji. Oferta uprawnia do 5% zniżki w stosunku do dziennej lub tygodniowej stawki za wynajem samochodu, obowiązujących w chwili dokonywania rezerwacji. Stawki w różnych oddziałach różnią się od siebie, a szczegółowy wykaz stawek znajduje się na stronie internetowej firmy Enterprise. Jeśli w ofercie nie ma nielimitowanej liczby kilometrów, mogą obowiązywać dodatkowe opłaty – w zależności od lokalizacji. Mogą obowiązywać dodatkowe opłaty, takie jak ubezpieczenie pojazdu od uszkodzeń (łącznie z ubezpieczeniem od kradzieży), ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej oraz, jeśli mają zastosowanie, podatek drogowy, VAT lub podatek od towarów i usług oraz prowizje obowiązujące przy płatnościach kartami kredytowymi lub płatniczymi. Aby skorzystać z oferty, należy dokonać rezerwacji z 24-godzinnym wyprzedzeniem. Oferta jest ważna dla wszystkich klas samochodów. Zniżka nie dotyczy kosztów dodatkowych nie wliczonych w stawki, jak wymienione powyżej. Wypożyczający ponosi wszelkie dodatkowe koszty, takie jak opcjonalne zniesienie udziału własnego, koszty paliwa, wynajęcia fotelika dziecięcego, bagażnika dachowego, nawigacji itp. Wymagany jest wynajem co najmniej na jeden dzień a maksymalny okres wynajmu to 27 kolejnych, 24-godzinnych dni. Oferta nie obowiązuje przy okresie wynajmu przekraczającym 28 dni. Wszyscy kierowcy muszą mieć co najmniej 25 lat. Osoby w wieku od 25 do 29 lat mogą wypożyczyć samochody klasy od A do F, mini MPV oraz wszystkie samochody typu Van. W przypadku wszystkich innych klas samochodów kierowcy muszą mieć co najmniej 30 lat, chyba że miejscowe prawo stanowi inaczej. Aby skorzystać ze zniżki należy podać kod UELFANS podczas składania rezerwacji. Możliwość skorzystania z oferty uzależniona jest od dostępności samochodów w momencie dokonywania rezerwacji. Obowiązują standardowe warunki wynajmu. Mogą mieć zastosowanie inne ograniczenia, włączając w to przerwy w promocji. Dodatkowych informacji udzielą pracownicy lokalnego oddziału firmy. Oferta nie łączy się z innymi promocjami, ofertami, obniżkami cen, wcześniejszymi lub aktualnymi rezerwacjami. Usługi odbioru i zwrotu mogą podlegać ograniczeniom geograficznym. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy skontaktować się z lokalnym oddziałem firmy.