Wypożyczalnia samochodów Reykjavik, Islandia


Leżąca nad Zatoką Faxa stolica Islandii oferuje turystom wiele atrakcji i zabytków. W szerszej perspektywie, będąc w Islandii, nie można zrezygnować z podziwiania malowniczych krajobrazów, do których najłatwiej dotrzeć samochodem. Mieszkańcy tego wyjątkowego kraju, na przekór surowemu klimatowi i środowisku, są bardzo mili i ciepło usposobieni.

Cechą Islandii jest duże oddalenie od siebie poszczególnych miejscowości. Aby więc komfortowo odwiedzić miasta, wąwozy, fiordy i lodowce skorzystaj z opcji wynajmu samochodu na jednym z portów lotniczych w Reykjavíku. Są to Lotnisko Keflavik oraz Lotnisko Reykjavík.

Wypożyczalnia samochodów Reykjavík – informacje dla kierowcy

Prowadząc pojazd, nigdy nie zbaczaj z wyznaczonych dróg. Poruszanie się bezdrożami może mieć nieprzyjemne konsekwencje, Islandczycy podchodzą bowiem bardzo poważnie do troski o zachowanie przyrody w niezmienionej formie. Jej dewastacja skutkować będzie wysokimi karami pieniężnymi.

Warto też mieć na uwadze zwierzynę, również hodowlaną, która może wtargnąć na drogę. Lokalni kierowcy przestrzegają przepisów drogowego, zachęcamy do podobnego podejścia do tego tematu.


Islandzka wersja strony - Islandia – (enterpriserentacar.is)